MMA PLFAME MMAFAME MMA 2: AdBuster poczuł jak to jest “Być jak Jan Błachowicz”. Ozdoba pokonany w 1. rundzie

FAME MMA 2: AdBuster poczuł jak to jest “Być jak Jan Błachowicz”. Ozdoba pokonany w 1. rundzie

Marek „AdBuster” Hoffmann pokonał  Dawida „Surfera” Ozdobę przez  techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali FAME MMA 2 w Poznaniu.

Ozdoba ruszył do szybkiego ataku, jednak AdBuster sklinczował. “Surfer’ próbował poddania, znający BJJ Hoffman umiejętnie się jednak bronił. W końcu AdBuster odwrócił sytuację i zaczął zasypywać rywala ciosami pod siatką. Przy okazji Ozdobie wypadł ochraniacz na szczękę. Po serii ciosów Hoffmanna sędzia przerwał pojedynek.

Hoffman znany w Internecie jako AdBuster to jeden z pionierów polskiego YouTube. Na kanale testuje on produkty i usługi, czyli konfrontuje reklamy z rzeczywistością. Hoffman to również miłośnik sportów walki. Prowadzi drugi kanał na YouTube – BJJB (Być jak Jan Błachowicz). Ma za sobą występy w amatorskim MMA, trenuje też brazylijskie jiu jitsu. Bywa gościem w poznańskim klubie Ankos Zapasy.

Ozdoba jest tancerzem erotycznym, zajmuje się też muzyką. Zaliczył debiut w MMA 5 lat temu na gali MMA Attack 3.  Przegrał wtedy z Robertem Burneiką… przez dyskwalifikację. “Surfer” unikał pojedynku i po kolejnych ostrzeżeniach sędziowie przyznali zwycięstwo “Hardkorowemu Koksowi”. Wystąpił też na pierwszej gali FAME, gdzie doznał porażki.