MMA PLFAME MMAFAME MMA 19: Xayoo potężnie znokautował Frania w co-main evencie gali w Krakowie

FAME MMA 19: Xayoo potężnie znokautował Frania w co-main evencie gali w Krakowie

Drugim co-main eventem gali FAME MMA 19 był pojedynek streamerów, w którym zmierzyli się ze sobą Franciszek “Franio” Rusiecki i Marcin “Xayoo” Majkut. Walka ta odbyła się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Xayoo

Walkę agresywniej zaczął Franio. Rusiecki ruszył z szarżą ciosów i kopnięć, podczas gdy Xayoo odpłacał się kontrami. Po minucie walki oglądaliśmy faul. Xayoo w ferworze walki kopnął przeciwnika w krocze. Po wznowieniu walki, Franio znowu agresywnie ruszył w stronę Majkuta. Ten otrzymał kilka mocnych ciosów, ale nie dał sobie zrobić krzywdy. Po chwili mieliśmy już remis w… nielegalnych kopnięciach, bowiem tym razem to Franio trafił w krocze przeciwnika. Po wznowieniu walki kibice oglądali bardzo intensywną walkę. Obaj wymieniali się mocnymi ciosami, ale i obaj twardo stali na nogach.

W drugiej rundzie to Xayoo zaczął przejmować inicjatywę. To on zaczął agresywnie tę odsłonę, a po kilkunastu sekundach trafił Frania potężnym ciosem, po którym padł na matę i nie był w stanie już wstać na nogi.

Sędzia odliczył do dziesięciu i to Xayoo został wygranym tej walki streamerów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis