MMA PLFAME MMAFAME MMA 19: Natan Marcoń wygrywa z dużo mniejszym fizycznie Hejterem! Pierwsza wygrana “Boga Estetyki”!

FAME MMA 19: Natan Marcoń wygrywa z dużo mniejszym fizycznie Hejterem! Pierwsza wygrana “Boga Estetyki”!

Walką otwierającą dzisiejszą galę FAME MMA 19, która dzisiaj odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie był pojedynek Natan “Bóg Estetyki” Marcoń vs. Mariusz “Hejter” Słoński. Walka ta odbyła się w formule K-1 i w małych rękawicach.

Natan

Obaj zawodnicy przed tym pojedynkiem dali się poznać jako nienawidzący siebie rywale. Marcoń tak zdołał sprowokować swojego rywala, że Hejter podczas jednego z face to face’ów mocno uderzył pięścią w jego twarz.

Wówczas Marcoń ciosu się nie spodziewał. A jak to było w klatce, kiedy na te ciosy w teorii był przygotowany?

FAME MMA 19 PPV

Walka zaczęła się od mocnego wysokiego kopnięcia Hejtera. Po chwili nawet Marcoń padł na matę, ale sędzia uznał, że było to poślizgnięcie. Później Słoński wyprowadził ponad 10 niskich kopnięć, ale “Bóg Estetyki” dalej stał na nogach. Hejter w ferworze walki po pół minucie walki sfaulował Marconia wkładając mu palec w oko.

Akcja ta wyglądała bardzo poważnie, ale ostatecznie Marcoń został dopuszczony przez lekarkę do kontynuowania pojedynku. Po wznowieniu Marcoń trafił Słońskiego lewym sierpowym, po którym ten był liczony. Natan Marcoń poszedł za ciosem i ponownie posłał Hejtera na deski. Słoński po tym nokdaunie już nie wstał i to Natan Marcoń został wygranym tej walki!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis