MMA PLFAME MMAFAME MMA 19: Hejter nie wytrzymał i postanowił uderzyć Marconia podczas face to face! [WIDEO]

FAME MMA 19: Hejter nie wytrzymał i postanowił uderzyć Marconia podczas face to face! [WIDEO]

Właśnie trwa konferencja FAME MMA 19. Gala odbędzie się już w najbliższą sobotę w Krakowie. W main evencie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. Na drugim panelu była mocna wymiana zdań pomiędzy Natanem Marconiem i Mariuszem Słońskim.

Hejter

Również mocne słowa padły podczas programu. Nie brakowało jednak kontrowersji, bowiem po programie w internecie pojawiły się zdjęcia ze stacji benzynowej, gdzie bez ochrony doszło do normalnej rozmowy pomiędzy freak fighterami.

Marcoń w mediach społecznościowych skomentował całą sytuację:

Odniosę się ostatni raz do tej storki, od totalnej odklejuski znanej z takich agencyjnych akcji (czytaj była od @Edzioo). Stacja benzynowa jest tam, gdzie studio gdzie był f2f. dodałem storkę, aby HEJTER przyszedł i to ze mną wyjaśnił właśnie przed studiem… po długim czekaniu HEJTER wyszedł… z setką w ręce i nawet nie wiem, co do mnie mówił, bo nic nie zrozumiałem… Więc olałem sytuację, bo nie będę gadał człowiekiem w takim stanie…

Po czasie ochrona przyszła i „odprowadziła gdzieś hejtera”. Jeżeli ktoś myśli, że wybaczę osobie, która zniszczyła mi związek – to grubo się myli, nie odpuszczę tej osobie, nigdy. HEJTER wyszedł i najwyraźniej na trzeźwo nie był ani na f2f… a szczególnie już po…

Hejter nie wytrzymał!

Podczas drugiej części konferencji FAME MMA 19 doszło do kolejnej wymiany zdań pomiędzy Mariuszem Słońskim, a Natanem Marconiem.

Doszło do face to face i wtedy ”Hejter” nie wytrzymał… Słoński postanowił uderzyć swojego najbliższego przeciwnika.

Cała sytuacja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis