MMA PLFAME MMAFAME MMA 19: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

FAME MMA 19: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

FAME MMA 19: Gdzie oglądać? Zapinamy pasy i jedziemy. Gala FAME MMA 19 tuż, tuż! Z pewnością emocji nie zabraknie. Galę będzie można oglądać na specjalnej platformie. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje.

FAME MMA 19
Foto: FAME MMA

FAME MMA 19 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

FAME MMA 19: Kiedy gala?

To już dziewiętnasta gala FAME, ale ten czas szybko leci! W walce wieczoru zobaczymy batalię pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Amadeuszem Roślikiem. Nienawiść tej dwójki widać na każdym kroku, co potwierdziła ostatnia konferencja. Jeśli panowie przekują słowa w czyny i pójdą na siebie ogniem piekielnym, to możemy oglądać nie lada widowisko.

Zdecydowanie najciekawsze starcie w całej karcie, a zarazem największy konflikt całej gali. Piotr Szeliga i Marcin Wrzosek mają sobie sprawę do wyjaśnienia – termin rozmowy 2 września, tylko tym razem przemówią pięści.

Typowa sportowa waleczka, czyli Robert Karaś vs. Kuba Nowaczkiewicz. Na konferencji szału nie stwierdzono, więc liczymy, że w klatce będą fajerwerki.

FAME MMA 19: Gdzie oglądać?

W sobotę czeka nas mocny rewanż. Tomasz „Zadyma” Gromadzki ponownie zmierzy się z Piotrem Tyburskim. Pierwsza walka dostarczyła wielu emocji, wrażeń i zwrotów akcji. Oczekujemy, że teraz będzie podobnie – a może jeszcze lepiej!

Starcie, którego nie powstydziłaby się żadna organizacja sportowa. Norbert Daszkiewicz skrzyżuje rękawice z Przemysławem Szyszką. Czekamy na mocne wymiany i pokaz sportowego kunsztu. Kto jest lepszym trenerem? Czas się przekonać!

FAME MMA: Data, miejsce, godzina

Gala FAME MMA 19 odbędzie się 2 września w krakowskiej Tauron Arenie. Start imprezy około godziny 19:30.

FAME MMA 19: Transmisja w PPV

Walka, która rozpocznie wydarzenie to Natan Marcoń kontra Mariusz „Hejter” Słoński. Pojawiły się wątpliwości, co do prawdziwości ich konfliktu, więc liczymy, że w klatce nie będzie udawania. Całą galę możecie obejrzeć, klikając – [TUTAJ]. Miłej zabawy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis