Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME MMA 18: wyniki NA ŻYWO! Ferrari w dwóch walkach wieczoru! Śledź live, kto wygrał pojedynki!

FAME MMA 18: wyniki NA ŻYWO! Ferrari w dwóch walkach wieczoru! Śledź live, kto wygrał pojedynki!

FAME MMA 18: wyniki NA ŻYWO! W łódzkiej Atlas Arenie czeka nas aż 10 pojedynków. Będą to starcia w formule MMA także K-1 w małych rękawicach . W rozpisce znaleźli się m.in. Ferrari, Dubiel, Błoński, Brodnicka czy Pasternak. Śledź relację live i wyniki na naszej stronie i bądź na bieżąco!

FAME MMA 18
Foto: FAME MMA

Transmisja FAME MMA 18 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Aż w dwóch walkach wieczoru wystąpi Amadeusz Roślik. Popularny “Ferrari” najpierw skrzyżuje rękawice z Kacprem Błońskim a potem zawalczy też z Marcinem Dubielem.

W klatce FAME MMA zadebiutuje była mistrzyni świata w boksie – Ewa Brodnicka. Rywalką pięściarki będzie zaprawiona w bojach freak fightowych Marta “Linkimiaster” Linkiewicz.

Bardzo wyrównane zdaniem bukmacherów może być starcie Dawida “Dzinolda” Rzeźnika z Robertem “Sutonatorem” Pasutem. Panowie zawalczą ze sobą w formule K-1.

Podczas gali w Łodzi poznamy też nowego mistrza wagi średniej. Pas mistrzowski w zeszłym roku zwakował bowiem “Kubańczyk:. Maksymilian “Wiewiór’ Wiewiórka jest już mistrzem dywizji półśredniej. W kategorii do 84 kg o tytuł powalczy zaś z Arkadiuszem Tańculą.

Znany z gal GROMDY Tomasz “Zadyma” Gromadzki spróbuje swoich sił w MMA. Naprzeciw niego w klatce stanie natomiast Alan Kwieciński.

W K-1 zawalczy natomiast utytułowany zawodnik MMA Michał Pasternak. Przeciwnikiem “Wampira” będzie natomiast Piotr Szeliga.

Kartę główną otworzy z kolei Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk mierząc się Natanem “Pierzastym” Marconiem.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:30. tudio, otwarcie gali oraz pierwsze dwie walki będzie można obejrzeć za darmo na YouTube.

FAME MMA 18 – wyniki:

Początek gali: 19:30

Karta główna:

81 kg: Marcin Dubiel vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik – walka nierozstrzygnięta. Ferrari nie został dopuszczony przez medyków do walki.
81 kg: Amadeusz “Ferrari” Roślik pok. Kacpra ”Crushera” Błońskiego przez jednogłośną decyzje sędziów.
62 kg: Ewa Brodnicka poko. Martę “Linkimaster” Linkiewicz przez jednogłośną decyzje sędziów.
98 kg: Dawid “Dzinold” Rzeźnik pok. Roberta “Sutonatora” Pasuta przez jednogłośną decyzje sędziów – walka w K-1, małe rękawice
83,9 kg: Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pok. Arkadiusza Tańcule przez niejednogłośną decyzje sędziów – o pas wagi średniej
83,9 kg: Tomasz “Zadyma” Gromadzki pok. Alana Kwiecińskiego przez niejednogłośną decyzje sędziów.
93 kg: Michał “Wampir” Pasternak pok. Piotra “Szeli” Szeligę przez TKO (rzucenie ręcznika), 3 runda – walka w K-1, małe rękawice
90 kg: Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk pok. Natana ”Pierzastego” Marconia przez jednogłośną decyzje sędziów.

Karta wstępna:

58 kg: Dominika Rybak pok. Elizabeth “Lizi” Anorue przez TKO (ciosy w parterze), Runda 2, 2:02
77,1 kg: Jakub “Paramaxil” Frączek pok. Mateusz Spysiński przez jednogłośną decyzję

Transmisja:

PPV (od 34,99 zł)

Karta wstępna na YouTube

Zobacz także:

PPV FAME MMA 18: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 18 nadszedł w końcu ten dzień! Organizacja zapewniła nam aż 10 emocjonujących walk, które odbędą się już dzisiaj w Łódzkiej Atlas Arenie. Widowisko będzie można oglądnąć odpłatnie na stworzonej przez Fame MMA platformie. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Tego dowiecie się z tego artykułu.

Straszliwe spojrzenie Pasternaka w stronę Szeligi! ”Wampir” stoczy pierwszą walkę w FAME MMA! 

Już dziś w Łodzi odbędzie się gala FAME MMA 18. Swój debiut w wspomnianej organizacji odnotuje doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak. ”Wampir” w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Piotrem ”Szeli” Szeligą. Bez zaskoczenia podopieczny Mirosława Oknińskiego jest zdecydowanym faworytem. Podczas ostatniego face to face przed walką widzieliśmy głębokie spojrzenie!

Juras szczerze na temat dopingu: Nikogo nie interesuje czy ktoś bierze!

Łukasz Jurkowski pojawił się w programie „KLATKA po KLATCE” prowadzonego przez Artura Mazura dla serwisu sportowefakty.wp.pl. Pierwszy Hall of Fame KSW wypowiedział się na temat stosowania środków wspomagających przez zawodników oraz przedstawił swoją perspektywę z czasów, kiedy wojował w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis