MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 18: Niejednogłośna decyzja! Zadyma Gromadzki wypunktował Alanika!

FAME MMA 18: Niejednogłośna decyzja! Zadyma Gromadzki wypunktował Alanika!

Kolejną walką na gali FAME MMA 18, która dzisiaj odbywa się w Atlas Arenie w Łodzi zmierzyli się Alan “Alanik” Kwieciński i Tomasz “Zadyma” Gromadzki. Pojedynek ten nie był zakontraktowany na K-1, a na… MMA, co dodało kolorytu temu zestawieniu.

Gromadzki

Transmisja:

PPV (od 34,99 zł)

Karta wstępna na YouTube

Freak kontra Gromdziarz. Jak to wyglądało w klatce?

Od początku Zadyma szukał głowy Alanika, wyprowadził kilka mocnych ciosów, a Alanik widząc co się dzieje poszedł po… obalenie. W parterze przechwycił nogę Zadymy i szukał poddania skrętówką. Jednak nic z tego nie wyszło i po chwili walka wróciła do stójki. W tej płaszczyźnie agresywniejszy był Gromadzki, a Alanik widząc, że przegrywa w tej płaszczyźnie, ponownie poszedł po obalenie i próbował skontrolować rywala w parterze. To jednak znowu mu nie wyszło i walka po chwili wróciła do stójki. Tam Zadyma po kilku wymianach ponownie trafił Kwiecińskiego mocno odczuwalną kombinacją i znowu uciekł po obalenie. Nic mu się jednak w tej płaszczyźnie nie udało zdziałać bo rundę zakończył końcowy gong.

W drugiej rundzie Alanik otrzymał nietypowy cios w krocze. Skoczył bowiem w miejscu w górę wyprowadzając latające kolano w momencie, gdy Zadyma wyprowadzał prawy prosty. Stało się, przerwa wymuszona, ale Alanik wrócił. Po kilku wymianach Kwieciński ponownie poszedł po obalenie, zdobył nawet dosiad, a kiedy Gromadzki próbował uciec z niedogodnej pozycji, to szukał poddania duszeniem zza pleców. Jednak nie takie rzeczy z Gromadzkim. Ten uciekł, zadał kilka mocnych ciosów w stójce, a zdesperowany Kwieciński ponownie uciekł po obalenie. W tej rundzie ponownie nie było rozstrzygnięcia.

W trzeciej rundzie Kwieciński ponownie został trafiony w krocze, ale po chwili wrócił do walki. Po kilku wymianach w stójce, Kwieciński ponownie poszedł po obalenie, ale tym razem Gromadzki miał większe problemy z wstaniem na nogi niż wcześniej. Po chwili udało mu się to, ale Kwieciński szukał klinczu. Pod koniec rundy oglądaliśmy desperacki atak Tomasza Gromadzkiego, ale Alanik przetrwał.

Ostatecznie o wygranym zdecydowali sędziowie, a ci dali wygraną…

Zobacz także:

FAME MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 18: gdzie oglądać? To już niedługo! Na kolejnej edycji gali, która odbędzie się w łódzkiej Ergo Arenie zobaczymy aż 10 emocjonujących walk. Organizacja zafundowała nam także walkę o pas w kategorii do 84 kg. Galę będzie można oglądnąć na specjalnej platformie organizacji!

Natan Marcoń ukradł maskę groźnego Daro Lwa! Zadyma na ważeniu! [WIDEO]

Co to była za awantura! Panowie nie wytrzymali do gali i zderzyli się już podczas ważenia, a właściwie do pierwszych sprzeczek doszło już na media treningu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis