Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME MMA 18: Dzinold pokonał Roberta Pasuta! Sutonator wyglądał jak po wypadku!

FAME MMA 18: Dzinold pokonał Roberta Pasuta! Sutonator wyglądał jak po wypadku!

Za nami kolejny pojedynek, w którym mieliśmy duży ładunek emocjonalny. Dwóch zawodników, którzy szczerze nienawidzą siebie za działalność w internecie rywala Dawid “Dzinold” Rzeźnik i Robert “Sutonator” Pasut zmierzyli się w walce na zasadach w K-1 w małych rękawicach.

Dzinold pokonał Roberta Pasuta

Transmisja:

PPV (od 34,99 zł)

Karta wstępna na YouTube

Walka zaczęła się od… kolana ze strony Dzinolda! Pasut próbował wyłapać nogę, ale nie udało mu się to. Pasut w momencie zaczął doceniać umiejętności Dzinolda. Po chwili panowie zaczęli się okładać sierpami co było bardzo efektowne. Sutonator zaczął mocno krwawić, a Dzinold czuł, że zyskuje przewagę. Tym bardziej, że trafił kolanem, a jego rywal zaczął chwiać się na nogach. Pasut mimo poważnych obrażeń i zmęczenia ciosami rywala nadal stał i szedł do przodu. Kolana, sierpy, kopnięcia, to robiło fizyczną krzywdę Pasutowi, ale mimo to nadal szedł do przodu. I dotrwał do końca pierwszej rundy, choć schodził na nią jakby ktoś oblał go keczupem.

W drugiej rundzie Pasut zaczął agresywniej, czym zdziwił Dzinolda. Ten odpłacił się Sutonatorowi kolanem, ale Pasut nie tylko stał dalej, ale i zaczął atakować kombinacjami! To na ten moment była najlepsza walka całej gali!

I w takich warunkach dotrwała do trzeciej rundy, choć obaj zawodnicy mocno byli już zmęczeni, co wszyscy widzieli. Mimo tego zmęczenia w ostatniej rundzie obaj nadal wymieniali się mocnymi ciosami sierpowymi, choć już w mniejszej częstotliwości.

Ostatecznie walka dotrwała do końcowego gongu i o wygranym zdecydowali sędziowie. Ci wskazali na wygraną Dzinolda!

Zobacz także:

FAME MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 18: gdzie oglądać? To już niedługo! Na kolejnej edycji gali, która odbędzie się w łódzkiej Ergo Arenie zobaczymy aż 10 emocjonujących walk. Organizacja zafundowała nam także walkę o pas w kategorii do 84 kg. Galę będzie można oglądnąć na specjalnej platformie organizacji!

Natan Marcoń ukradł maskę groźnego Daro Lwa! Zadyma na ważeniu! [WIDEO]

Co to była za awantura! Panowie nie wytrzymali do gali i zderzyli się już podczas ważenia, a właściwie do pierwszych sprzeczek doszło już na media treningu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis