Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME MMA 18: Daro Lew pokonał Pierzastego! Legenda znowu zwycięża!

FAME MMA 18: Daro Lew pokonał Pierzastego! Legenda znowu zwycięża!

To była walka, którą wielu kibiców freak fightów w Polsce żyło już na długo przed galą FAME MMA 18. W Atlas Arenie w Łodzi na przeciwko siebie stanęli Natan Marcoń zwany Pierzastym albo Babą od Niemca, a jego rywalem był król freaków, jak na Lwa przystało – Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk.

Daro Lew pokonał Pierzastego

Panowie mają ogromny medialny konflikt i ani jeden, ani drugi nie zamierzał w klatce odpuszczać.

Transmisja:

PPV (od 34,99 zł)

Karta wstępna na YouTube

Walka zaczęła się od ataku Marconia, a po chwili mieliśmy wszystko: Daro próbował klinczować, Pierzasty obijał jego głowę, po chwili Daro przy próbnie wyhaczenia rywala znalazł się w niebezpiecznej pozycji, bo Pierzasty walczył o dosiad. Jednak ja na weterana sportów walki, Daro Lew przetaczał się i uciekał spod naporu Baby od Niemca. W końcu Marcoń się zmęczył, Kaźmierczuk leżał na plecach i sędzia wrócił zawodników do stójki. Po wznowieniu walki, Daro Lew zdołał obalić Marconia i zaskakująco dobrze radził sobie walcząc z góry.

Do drugiej rundy obaj zawodnicy wychodzili zdecydowanie zmęczeni, ale Marcoń mocno zaczął. Daro Lew jednak zdołał uciekać przed naporem rywala i odpłacał się pojedynczymi mocnymi ciosami. Po chwili Kaźmierczuk szukał obalenia, ale nadział się na uchwyt ze strony Marconia, który dodatkowo obijał głowę prawie pięćdziesięciolatka. Na półtorej minuty przed końcem drugiej rundy Daro Lew zdołał obalić Marconia i odpoczywał chwilę na nim leżąc. Sędzia widząc brak akcji Daro Lwa, wrócił walkę do stójki. W tej płaszczyźnie lepszy był Marcoń, ale Daro Lew znowu próbował obalać, ale ewidentnie nie miał już na nic siły.

W trzeciej rundzie Daro Lew ponownie uciekał przed ciosami Marconia i prowokował rywala zabawą w złap mnie jeśli potrafisz. Po chwili Kaźmierczuk ponownie ruszył po nogę Marconia i próbował go obalić. Lew długo odpoczywał między nogami Pierzastego, aż odpoczął i obalił Pierzastą Gęś do parteru. Z pleców Marcoń uderzał, ale naraził się na dosiad ze strony Lwa, ale na zakończenie tej walki przed czasem zabrakło czasu.

Ostatecznie o wygranej zdecydowali sędziowie, którzy przyznali wygraną… Darowi! Daro Lew wygrywa po raz drugi z rzędu! Legenda!

Zobacz także:

FAME MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 18: gdzie oglądać? To już niedługo! Na kolejnej edycji gali, która odbędzie się w łódzkiej Ergo Arenie zobaczymy aż 10 emocjonujących walk. Organizacja zafundowała nam także walkę o pas w kategorii do 84 kg. Galę będzie można oglądnąć na specjalnej platformie organizacji!

Natan Marcoń ukradł maskę groźnego Daro Lwa! Zadyma na ważeniu! [WIDEO]

Co to była za awantura! Panowie nie wytrzymali do gali i zderzyli się już podczas ważenia, a właściwie do pierwszych sprzeczek doszło już na media treningu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis