Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME MMA 18: Alan Kwieciński w Łodzi zmierzy się z zawodnikiem… GROMDY!

FAME MMA 18: Alan Kwieciński w Łodzi zmierzy się z zawodnikiem… GROMDY!

Alan Kwieciński ma ponownie mocne tempo! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego maja na gali FAME MMA 18 w Łodzi. Przeciwnikiem ”Alanika” będzie doświadczony pięściarz, zawodnik K-1 – Tomasz Gromadzki, który popularność większą zdobył za sprawą walk w organizacji GROMDA.

Kwieciński

Przypomnijmy, że był już taki pomysł. Organizacja MMA ATTACK chciała zorganizować starcie Alana Kwiecińskiego z Tomaszem Gromadzkim. ”Alanik” w tamtym czasie postanowił odrzucić propozycje.

Teraz jest nagle gotowy do walki… hahahaah jak parę tygodni temu mieliśmy propozycję wspólnej walki na gali MMA ATTACK w dniu 24.09, to twierdził, że musi sobie odpocząć. Pewnie siano się nie zgadzało i za mało zostałoby po wypłaceniu 5 tysięcy złotych, które obiecał na chore dzieci. Swoją drogą trochę mu się nie dziwię, wpi**dol gwarantowany. Żałosne – napisał wtedy Gromadzki.

W ostatnim czasie ”Gromdziarz” w rozmowie z portalem TV Reklama zapewniał, że jest gotowy na walkę 2 vs 1.

Atmosfera napięta, napięta, ale uciszył się i już nie komentuje. Nawet dobrze dla niego. Na jedne gali z ”Boxdelem” się spotkaliśmy, coś porozmawialiśmy i powiedział, tylko zaproponuj mi kogoś. Mówiłem, że Alan sam do walki nie wyjdzie, ale jak chce, to może zawalczyć z tym swoim chłopakiem ”Sequento”. W 2 vs 1 mogą wyjść. Kobiet nie biję, ale w takim zestawieniu jak najbardziej mogę wziąć tę walkę.

Kwieciński stanie przed kolejnym wyzwaniem!

To nie będzie wcale łatwy pojedynek. Alan Kwieciński w najbliższym starciu zmierzy się z Tomaszem Gromadzkim. Do walki dojdzie na gali FAME MMA 18 w Łodzi.

Kwieciński ostatni pojedynek odnotował na gali FAME MMA 17 w Krakowie. ”Alanik” postanowił przyjąć ofertę walki w zastępstwie i mocno zaskoczył. Walka została zakontraktowana w K-1, więc w płaszczyźnie, która powinna faworyzować Kwiecińskiego ze względu na jego przeszłość sportową. Kwieciński potwierdził, że w formule K-1 z freakami o podobnej kategorii wagowej może zaskoczyć.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Rafał Haratyk na dopingu w ostatniej walce? Jest obszernie wyjaśnienie menadżera!

Rafał Haratyk walczył na dopingu w swojej ostatniej walce na gali ARES FC 11? Polak mierzył się tam z Abdoulem Abdouragimovem w starciu o mistrzowski pas wagi średniej. Okazuje się, że wyniki badań antydopingowych “Polskiego Czołga” nie poszły po myśli.

Tańcula obawia się o Ferrariego na FAME 18: Wziął dwie walki, a ostatnio ledwo tlenu miał na jedną! Widzieliście?

Arkadiusz Tańcula to jeden z bohaterów nadchodzącej gali FAME 18, która już 20 maja odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Tam w walce o pas mistrzowski kategorii do 84 kilogramów zmierzy się z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką. Ale nie tylko o tej walce wypowiedział się w rozmowie z kanałem FanSportu. Tańcula obawia się mocno o Ferrariego, czyli innego bohatera wspomnianej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis