MMA PLBoxdelFAME MMA 17: Oficjalnie Boxdel zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem w Krakowie!

FAME MMA 17: Oficjalnie Boxdel zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem w Krakowie!

Podczas pierwszej konferencji FAME MMA 17 poznaliśmy całą kartę walk. Gala odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. Wysoko w karcie zobaczymy walkę jednego z właścicieli freakowej organizacji – Michała ”Boxdela” Barona, który ma do wyjaśnienia mocną spinę z Pawłem Jóźwiakiem. O takim zestawieniu mówiło się już od jakiegoś czasu.

Boxdel

W main evencie Amadeusz Roślik w formule MMA zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. W co-main evencie dojdzie do debiutu Sebastiana Fabijańskiego i Wac Toja.

Paweł ma za sobą efektowny debiut. Prezes Fight Exclusive Night wystąpił na gali WOTORE 6, gdzie błyskawicznie zdemolował bardziej doświadczonego Marcina ”El Testosterona” Najmana.

Boxdel kontra Jóźwiak w Krakowie!

Michał Baron kontra Paweł Jóźwiak – takie zestawienie zobaczymy trzeciego lutego w Krakowie na gali FAME MMA 17.

Przypomnijmy, że Baron miał wystąpić na FAME MMA 11 w Gliwicach. Byłaby to walka z ”Maksymalnie”. Parę dni przed walką Baron postanowił wycofać się – z powodu kontuzji.

Michał był zły na Kasjusza Życińskiego i tuż przed galą 12 postanowił przyjąć wyzwanie. ”Don Kasjo” stoczył dwie walki podczas jednej gali. ”Boxdel” wszedł do klatki i przegrał na punkty po 3-rundowym starciu. Wcześniej Michał przegrał przed czasem z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem i pokonał Jakuba ”Guzika” Szymańskiego.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Ferrari prowokuje Łaszczyka: Pokażę Wam technikę, którą prawdopodobnie znokautuję go w 1. rundzie! Widzieliście?

Amadeusz Ferrari Roślik prowokuje Kamila Łaszczyka, czyli zawodowego i perspektywicznego pięściarza, z którym zmierzy się w walce wieczoru gali FAME 17, zaplanowanej na dzień 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie.

Najman spotkał się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej! Była bardzo ostra wypowiedź o Murańskim! Co wy na to?

Marcin Najman na swoim kanale YouTube wrzucił nowy materiał. ”El Testosteron” postanowił spotkać się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej, który wypowiedział się o Jacku Murańskim. Była to naprawdę mocna wypowiedź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis