MMA PLFAME MMAFAME MMA 16: Poznaliśmy przeciwnika Roślika! Popularny ”Ferrari” przeprasza Sadka!

FAME MMA 16: Poznaliśmy przeciwnika Roślika! Popularny ”Ferrari” przeprasza Sadka!

Właśnie trwa pierwsza część konferencji FAME MMA 16, która piątego listopada odbędzie się w Gliwicach. Amadeusz Roślik szybko wraca do klatki i zamierza odnotować kolejnego efektowne zwycięstwo. ”Ferrari” postanowił również przeprosić za ostatnią sytuację, która miała miejsce przed High League 4.

Ferrari

Mowa o wywiadzie Moniki Laskowskiej. Roślik wkroczył i znokautował Sadka. ”Ferrari” zapewnia, że nie jest osobą do naśladowania i przeprasza ”Sadka” za swoje zachowanie.

Amadeusz ostatni pojedynek odnotował na gali High League 4, gdzie miał do wyjaśnienia konflikt z Pawłem Bombą. Podopieczny Mirosława Oknińskiego już w pierwszej rundzie znokautował ”Scarface’a”.

Ferrari szybko wraca do klatki!

Amadeusz Roślik szybko wróci do klatki, bowiem już na gali FAME MMA 16, która piątego listopada odbędzie się w Gliwicach.

Jego najbliższym przeciwnikiem będzie Mariusz Słoński. ”Hejter” w freakowej organizacji stoczył sześć walk. Słoński ostatni raz w klatce pojawił się na 14 edycji, gdzie szybko przegrał z Dawidem Malczyńskim.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

MMA ATTACK 4: Blezień pokazał twarz po wczorajszej wojnie! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach! Widzieliście?

To było kapitalne otwarcie gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. Krystian Blezień z Mateuszem Makarowskim zapewnili kibicom wiele emocji. Był to 3-rundowy bój! Blezień w mediach społecznościowych pokazał jak obecnie wygląda. Jest to zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Mocna wymiana zdań Pasternaka z Zadorą: Zrobię Cię szybciej niż Vaso Murana! Co wy na to?

W mediach społecznościowych doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Michałem Pasternakiem, a Dominikiem Zadorą. Czy w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia? Tego nie można wykluczyć. Doświadczony kick-boxer proponuje starcie w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis