Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME MMA 15: Walka o pas królowej freak fightów! Linkiewicz-Lil Masti II na najbliższej gali!

FAME MMA 15: Walka o pas królowej freak fightów! Linkiewicz-Lil Masti II na najbliższej gali!

Oficjalnie! Na najbliższej gali FAME MMA 15 zobaczymy rewanżowy pojedynek pomiędzy Martą Linkiewicz, a Anielą Bogusz. Od ich pierwszego starcia minęło sporo czasu i trzeba przyznać, że u Marty jak i Anieli widzimy duży progres. Warto zaznaczyć, że będzie to main event.

Linkiewicz

Ostatnio ogłoszono również szalony pomysł! Arkadiusz Tańcula  stoczy w klatce drugi pojedynek z Mateuszem Murańskim, a następnie niezależnie od wyniku po raz drugi spotka się w klatce rzymskiej z… Jackiem Murańskim. W razie kontuzji/niezdolności do walki  – organizacja ma rezerwowego zawodnika.

Dojdzie do rewanżu!

Na takie starcie czekało dużo kibiców! Podczas FAME MMA 15 dojdzie do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Martą Linkiewicz, a Anielą Bogusz. W stawce pojawi się pas mistrzowski freakowej organizacji.

Rewanż, na który czeka cały freak fightowy świat!!!🔥Pierwszy pojedynek pomiędzy dziewczynami odbył się na FAME 4 i od tamtego czasu obie są niepokonane. Jedenaście edycji później wszystko prowadzi do jednego – MAIN EVENT I WALKA O PAS KRÓLOWEJ FREAK FIGHTS!🔥🔥🔥 CZAS NA KORONACJĘ!!!👑

Reprezentantka Uniq Fight Club ostatnie pojedynki stoczyła w organizacji High League. Popularna ”Lil Masti” przed czasem odprawiła byłą mistrzynię świata w boksie – Ewę Brodnicką. W ostatniej walce Bogusz stoczyła szalony pojedynek z ”Zusje” w boksie birmańskim. Aniela po 3-rundach wygrała pewną jednogłośna decyzją sędziów.

Zobacz także:

Ktoś próbował podszyć się pod Murana! Szeliga wyjaśnił hejtera! Widzieliście?

Piotr Szeliga pod swoim wpisem postanowił mocno odpowiedzieć hejterowi, który co ciekawe podawał się za… Jacka Murańskiego! ”Szeli” przypomniał, że w internecie nikt nie jest anonimowy i nic nie ginie!

OFICJALNIE: Charles Oliveira vs. Islam Makhachev na UFC 280! Kto wygra?

Podczas trwającej gali UFC on ABC 3 oficjalnie potwierdzono walkę o pas wagi lekkiej. O tytuł ten zawalczą Charles Oliveira (33-8, 1 N/C) oraz Islam Makhachev (22-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis