MMA PLFAME MMAFAME MMA 15: Tańcula i Murańki podali sobie rękę! Mateusz mówi o 3 walce w rzymskiej klatce!

FAME MMA 15: Tańcula i Murańki podali sobie rękę! Mateusz mówi o 3 walce w rzymskiej klatce!

Arkadiusz Tańcula jest po pierwszym pojedynku na FAME MMA 15! Na koniec zobaczyliśmy sportowe zachowanie. Arkadiusz Tańcula podał rękę odwiecznemu przeciwnikowi. Murański oddał mu szacunek, ale zaznaczył, że może dojść do trzeciego starcia. Tym razem w rzymskiej klatce – bez limitu czasu!

Tańcula

Tańcula miał naprawdę dobry game plan na ten pojedynek. Momentami jednak walka nie zachwyciła. W trzeciej rundzie ”Aroy” duszeniem zza pleców zakończył pojedynek przed czasem.

Arkadiusz Tańcula podał rękę przeciwnikowi. Czy doszło do zgody? Nie można tego wykluczyć.

Zobacz także:

MMA ATTACK 4: ”Matrix” rzucił wyzwanie Parke! Walka może się odbyć na szalonych zasadach! Widzieliście?

Powracająca federacja MMA Attack już 24 września na gali w Będzinie może przygotować kibicom kapitalny sportowy freak-fight z udziałem mistrza świata w kickboxingu Michała “Matrixa” Królika i Normana Parke – jednego z najsłynniejszych zadymiarzy w środowisku sportów walki. Trwają rozmowy na temat formuły, w jakiej mieliby się zmierzyć zawodnicy. Być może pojedynek odbędzie się na łączonych zasadach – najpierw dwie rundy w K-1 w małych rękawicach, potem trzecia w MMA.

PRIME SHOW MMA 3: Pająk zmierzy się z Rutkowskim! Nie będzie to walka w MMA! Kto zwycięży?

No to mamy spore zaskoczenie! Oficjalnie Piotr Pająk w debiucie w PRIME SHOW MMA zmierzy się z cenionym zawodnikiem KSW. Youtuber na zasadach bokserskich zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Pojedynek odbędzie się pierwszego października w Radomiu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis