MMA PLFAME MMAFAME MMA 15: Takefun wypunktowany! Filip Zabielski wygrywa decyzją, choć miał już rywala na talerzu

FAME MMA 15: Takefun wypunktowany! Filip Zabielski wygrywa decyzją, choć miał już rywala na talerzu

Za nami druga walka gali FAME MMA 15, która właśnie odbywa się w łódzkiej Atlas Arenie. Przed publicznością zaprezentowali się Filip Zabielski oraz Rafał “Takefun” Górniak. Ich walka odbyła się na zasadach K-1.

Zabielski

Kibice, którzy oglądali ten pojedynek byli w szoku, że nie zakończył się on w pierwszej rundzie. Zabielski bowiem całkowicie zdominował Takefuna. Górniak przyjmował i kolana i serie ciosów w stójce i dwukrotnie był liczony. Zabielski w drugiej części pierwszej rundy jednak opadł nieco z sił przez to obijanie Górniaka i jego ciosy ważyły dużo mniej, co pozwoliło Takefunowi przetrwał pierwszą odsłonę.

W drugiej rundzie Takefun wyglądał już dużo lepiej, ale wszystko przez to, że Zabielski wyraźnie opadł z sił. Obaj zawodnicy wymieniali się ciosami – Górniak szukał twarzy Zabielskiego, a Zabielski mocno okopywał wykroczną nogę rywala. Filip Zabielski jednak wyraźnie był już zmęczony, co przejawiało się m.in. opuszczaniem gardy i trzymaniem rąk na biodrach.

W trzeciej rundzie Zabielski ewidentnie już nie miał sił. Takefun próbował to wykorzystać i rzucał cepami oraz próbował okopywać nogę rywala. Na nic się to jednak zdało, bo Filip Zabielski z problemami, ale dotrwał do końcowego gongu.

Ostatecznie o zwycięstwie zdecydowali sędziowie, którzy jednogłośnie przyznali wiktorię Filipowi Zabielskiemu.

Zobacz także:

FAME MMA 15: NA ŻYWO! Emocje na gali w Łodzi! Śledź live, kto wygrał pojedynki!

FAME MMA 15: NA ŻYWO! Aż dziesięć pojedynków czeka nas na gali w łódzkiej Atlas Arenie, tego nie można przegapić. Murańscy, Tańcula, Szalony Reporter, Linkiewicz, Lil Masti, Xayoo, Sarius, Wrzosek i wielu innych wyjdą do klatki/ringu, aby zaprezentować swoje umiejętności. Śledź relację live i wyniki na naszej stronie i bądź na bieżąco!

FAME MMA 15: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

FAME MMA 15: Karta walk już została zapełniona! Organizatorzy ponownie postarali się, aby widzowie mieli jak najwyższą dawkę emocji. Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali w Łodzi. Dojdzie aż do czterech rewanżów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis