MMA PLFAME MMAFAME MMA 15: Szalony Reporter się zgodził! Jacek Murański może dziś stoczyć dwie walki!

FAME MMA 15: Szalony Reporter się zgodził! Jacek Murański może dziś stoczyć dwie walki!

Tomasz Matysiak na tik toku poinformował o swojej decyzji. ”Szalony Reporter” zgodził się na drugą opcję. Tym samym Jacek Murański stoczy dziś na FAME MMA 15 w Łodzi najprawdopodobniej dwa pojedynki w rzymskiej klatce.

Szalony

Transmisja FAME MMA 15 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Jacek Murański jest w naprawdę dobrej formie. Jego sylwetka podczas ceremonii ważenia robiła wrażenie. Jak będzie na walce? Już za parę godzin odpowiedzi na wszystkie pytania.

Murański będzie chciał udowodnić, że w ostatnim starciu kontuzje przeszkodziły mu, aby pokazać co tak naprawdę potrafi.

Oto rozmowa tuż po programie ”face to face”:

Jest decyzja!

Na tik toku ”Szalony Reporter” podjął decyzje. Tomasz Matysiak zgadza się na drugą opcję.

Podjąłem decyzje co do dodatkowej walki z Jackiem Murańskim, a więc biorę tą walkę. Chcę żebyście pierwsi się o tym dowiedzieli. Tutaj to wrzucam i mówię. Z kilku powodów. Po pierwsze i najważniejsze te 100 tysięcy na dzieciaki, myślałem z każdej strony. Tak jak powiedziałem wczoraj dla 100 tysięcy, które dostanie Caritas i WOŚP można dostać w ryj nawet od tak obrzydliwego jak Murański.  Chociaż aż mnie ku**a trzęsie, to mogę z nim poprzebywać w tej małej klatce.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Murański zaprezentował umiejętności przed rewanżem z Tańculą! Nie brakowało szaleńczych łokci! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański jest mocno zmotywowany przed drugą walką w organizacji FAME MMA. ”Muran” już jutro wystąpi na 15 edycji w Łodzi. Jego przeciwnikiem będzie Arkadiusz Tańcula (jeśli będzie w stanie stoczyć drugą walkę po rewanżu z Mateuszem). ”Szalony Reporter” dalej jest zawodnikiem rezerwowym – jeżeli Arkadiusz nie będzie mógł stoczyć drugiej walki w rzymskiej klatce.

Wielkie dymy! Jacek i Mateusz Murański nie wytrzymali: Nie będziesz tak nazywał mojego ojca! Co wy na to?

Wielkie dymy pojawiły się podczas ostatniego programu ”face to face” przed jutrzejszą galą FAME MMA 15 w Łodzi. Jacek Murański nie wytrzymał po słowach ”Szalonego Reportera”. Na face to face ”Muran” rzucił się na przeciwnika. W pewnym momencie Tomasz Matusiak dostał w głowę mikrofonem, który rzucił Mateusz Murański. Sytuacja była na tyle mocna, że kontynuacja programu nie była możliwa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis