MMA PLFAME MMAFAME MMA 15: Rewanż na szalonych zasadach! Marcin Dubiel i Kacper Błoński ponownie spotkają się w klatce!

FAME MMA 15: Rewanż na szalonych zasadach! Marcin Dubiel i Kacper Błoński ponownie spotkają się w klatce!

Marcin Dubiel i Kacper Błoński ponownie spotkają się w klatce FAME MMA! Na gali z numerem 15. staną naprzeciw siebie po raz drugi. Nie będzie to jednak zwykły rewanż.

FAME MMA 15: Rewanż na szalonych zasadach! Marcin Dubiel i Kacper Błoński ponownie spotkają się w klatce!
Foto: FAME MMA

Organizacja FAME MMA niedawno ogłosiła, że na 15. gali powróci klatka rzymska i to więcej niż na jedną walkę. Na pewno wiemy, że zmierzą się w niej Marcin Dubiel i Kacper Błoński. Co więcej, organizatorzy, aby urozmaicić emocje postanowili, że ten pojedynek będzie bez limitu czasowego. Tylko skończenie przed czasem zastopuje bój. Sędziowie punktowi będą tutaj niepotrzebni.

Do tego rewanżu musiało dojść!
Ale nie chcemy, żeby to był zwykły pojedynek. Wrzucamy dwóch skłóconych ze sobą gości do rzymskiej klatki i patrzymy, którego z niej wyniosą. NO TIME LIMIT… walka do upadłego.

– napisało FAME MMA na oficjalnym profilu na Facebooku.

Marcin Dubiel i Kacper Błoński na FAME MMA 15!

Marcin Dubiel tym samym będzie miał okazję zrewanżować się “Crusherowi” za porażkę z listopada 2020 r., kiedy to na gali FAME MMA 8 uległ oponentowi w walce wieczoru. Wówczas sędziowie byli jednomyślni i za zwycięzcę wskazali Kacpra Błońskiego.

Od tamtego czasu obaj zawodnicy stoczyli kolejno cztery i trzy walki. Dubiel ma na swoim koncie zwycięstwo nad Czarkiem Nykielem i “Oj Wojtkiem”, a także porażkę z raperem Alberto Simao. Błoński natomiast jest niepokonany, ma rekord 3-0 i wygrywał z Sylwestrem Wardęgą i Mateuszem “Fit Lovers”.

Karta walk FAME MMA 15 zapowiada się bardzo ciekawie. Poznamy ją na konferencji prasowej 20 lipca w Łodzi. Wówczas też zostanie ogłoszona dokładna data i miejsce zbliżającego się eventu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis