MMA PLFAME MMAFAME MMA 15: Co się stało! Jacek Murański zapowiada ogłoszenie po rewanżu z Tańculą!

FAME MMA 15: Co się stało! Jacek Murański zapowiada ogłoszenie po rewanżu z Tańculą!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem został zapytany o rewanżowy pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Padło pytanie o wnioski po drugiej przegranej… ”Muran” zaskoczył, bowiem stwierdził, że przy tym pojedynku kryje się pewna tajemnica, która zostanie ogłoszona przez organizacje FAME MMA.

Murański

Zobaczcie co powiedział Jacek Murański tuż po drugim pojedynku w rzymskiej klatce. To dopiero początek?

Charakteru się nie kupi, można się wytrenować. Ja nie jestem sportowcem, ale charakteru się nie kupi. Ja nie jestem Marcin Najman. Musieli by mnie zabić, żebym z klatki… ja z niej nie uciekam, ja nigdy bym nie klepał. Ja nie jestem Popek, który złamał paluszek i się popłakał jak mała dziewczynka. Tak fraj***e, kondomie do Ciebie mówię. Może ponapie**alamy się trochę.

Murański zapowiada: Ta tajemnica zostanie ujawniona!

Co się stało? Jacek Murański zapowiada ujawnienie tajemnicy!

– Wnioski zostały wyciągnięte po rewanżu z Arkadiuszem Tańculą?

Spokojnie tu jest wielka tajemnica i to nie jest tajemnica wiary, bo tu nic nie będzie na wiarę. Ta tajemnica zostanie ujawniona już szóstego listopada podczas szesnastej gali FAME MMA w Gliwicach. Przepraszam spoileruje, tę Gliwice nie są jeszcze pewne. Podczas 16 gali FAME MMA, ta tajemnica zostanie ujawniona, bo za tą walką kryła się pewna tajemnica. Nawet z pewnym zaciekawieniem oglądałem przebieg wczorajszej walki Szpilka-Załęcki, bo te sprawy będą się krosowały, a w jakiej części, w jakim aspekcie? To wszystko ujawni już federacja FAME MMA po mojej walce na 16.

– Wiem, że nie będzie chciał Pan o tym mówić, ale można wywnioskować, że chodzi tu o jakąś kontuzje?

Jest wielka tajemnica na razie o tym nie mówimy

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis