MMA PLFAME MMAFAME MMA 14 z najlepszym wynikiem sprzedaży PPV: “Mamy kolejny rekord!”

FAME MMA 14 z najlepszym wynikiem sprzedaży PPV: “Mamy kolejny rekord!”

To już oficjalna informacja! Gala FAME MMA 14 z najlepszym wynikiem sprzedaży PPV w historii tej freakowej organizacji! Wiadomość o rekordzie sprzedażowym przekazał kibicom jeden ze współwłaścicieli organizacji Krzysztof Rozpara.

FAME MMA 14

Rozpiska walk gali FAME MMA 14 była promowana jako najlepsza karta walk w historii tej organizacji. Nie dziwi zatem cel, jakim było pobicie rekordu sprzedaży PPV.

W walce wieczoru wydarzenia zmierzyli się youtuberzy: Tromba znokautował Gimpera. Wcześniej kibice oglądali walki innych youtuberów, gdzie Xayoo szybko odprawił Nitrozyniaka, starcie influenserek, gdzie Fagata wypunktowała Monę czy starcie w rzymskiej klatce, w której Norman Parke rozniósł “prokuratora” Piotra Szeligę. Wcześniej w klatce FAME pojawiali się m.in. Mateusz Murański, Alan Kwieciński, Dawid Malczyński, Maksymilian Wiewiórka, Krystian Wilczak czy Adam Josef.

FAME MMA 14 z najlepszym wynikiem sprzedaży PPV

Krzysztof Rozpara potwierdził, że gala FAME MMA 14 przyniosła rekordową sprzedaż PPV (transkrypcja wypowiedzi za sportowefakty.wp.pl):

“Oczekiwania zarówno kibiców, zawodników jak i władz federacji przed FAME 14 były ogromne. Mówiło się, że to najciekawsza karta walk w historii freak fight. Bilety na największą halę w Polsce rozeszły się w mgnieniu oka. Przyznam, że osobiście odczuwałem większą presję niż zwykle. Atmosfera na trybunach, przebieg pojedynków, komentarze po wydarzeniu – wszystko to pozwala stwierdzić, że FAME 14 to była historyczna gala.

Z dokładnym wynikiem musimy poczekać, aż spłyną do nas wszystkie dane, ale już teraz mogę powiedzieć, że na samej platformie famemma.tv sprzedano największą liczbę licencji PPV w historii FAME. Mamy kolejny rekord! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili – kibicom za zaufanie i obecność, zawodnikom za zaangażowanie, wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i ciężką pracę nad przygotowaniem i realizacją wydarzenia.”

Gala FAME MMA 14 odbyła się w minioną sobotę w krakowskiej Tauron Arenie. Na hali poczynania bohaterów imprezy oglądało na żywo ponad 14 tysięcy widzów.

Zobacz także:

Piotr Szeliga w loży szyderców! ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik: Jazda!

Piotr Szeliga tuż po walce pojawił się w loży szyderców. Popularny ”Szeli” wykręcił najlepszy wynik na bokserze. Podopieczny Mateusza Kubiszyna w sobotę stoczył swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA.

Mateusz Murański ostro o Popku: Gdzie go złapiemy, jest walony na dziurę!

Mateusz Murański po pierwszym zwycięstwie w organizacji FAME MMA wskazał kolejnych potencjalnych przeciwników. ”Muran” zdradził, że chciałby stoczyć pojedynek z Popkiem Monsterem (4-5), lub Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem (3-0). W ostatnim czasie padały mocne słowa i trzeba przyznać, że mamy tutaj duży konflikt z Popkiem.

Norman Parke zaczepiany przez Tyburskiego? ”Stormin”: Wyglądał jak kobieta!

Norman Parke (29-7-1) w rozmowie z ”Koloseum” zdradził, że tuż po walce był zaczepiany przez Pawła Tyburskiego. ”Stormin” zapewnia, że ”Tybori” chce się wybić na jego nazwisku. Były zawodnik UFC proponuje spotkanie na sali treningowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis