MMA PLEFM SHOWNorman ParkeFAME MMA 14: Tak Szeliga i Parke dogadywali walkę! Jest za kulisowe nagranie

FAME MMA 14: Tak Szeliga i Parke dogadywali walkę! Jest za kulisowe nagranie

Jest nagranie za kulis. Tuż przed galą FAME MMA 13 w Gliwicach doszło do kolejnej wymiany zdań pomiędzy Piotrem Szeligą i Normanem Parke. Jak widać jest tu mocniejsza spina. Freakowa organizacja postanowiła to wykorzystać i takie starcie zobaczymy podczas najbliższej 14 edycji w Krakowie. ”Szeli” stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie ze sportami walki.

Parke

28-latek swój debiut w FAME MMA odnotował w listopadzie 2020 roku, gdy zmierzył się z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem. Nie był to udany występ w wykonaniu Szeligi, który ostatecznie został poddany w trzeciej rundzie.

Ostatnie starty wyglądały już zdecydowanie lepiej choć… ”Szeli” miał problemy, bowiem lądował na deskach. Szeliga udowodnił, że ma bardzo mocne uderzenie – co jest kluczowe w freakowych walkach. Piotr znokautował Krzysztofa ”Wujaszka Fericze” Ferenca oraz Gabriela ”Araba” Al-Sulwi.

Poniżej zobaczycie pierwsze zgrzyty na linii Szeliga-Parke:

Jest nagranie!

Tuż przed galą FAME MMA 13 w Gliwicach wpis na twitterze zamieścił Michał ”Boxdel” Baron, który poinformował, że przed hotelem doszło do awantury . Teraz już wiemy o jaką sytuację mu chodziło. Jest za kulisowe nagranie, gdzie doszło do kolejnej wymiany zdań pomiędzy Szeligą, a Parke.

Sami zobaczcie:

Do ich starcia dojdzie na gali FAME MMA 14 w Krakowie. Będzie to pojedynek na szalonych zasadach. K-1, a dodatkowo rzymska klatka. ”Szeli” stanie przed dużą szansą sprawienia sensacji? Parke będzie niewątpliwie faworytem. Już w poniedziałek dojdzie do pierwszej konferencji.

Norman Parke po raz drugi zmierzy się ze zdecydowanie cięższym rywalem. Tak też było podczas ostatniej walki ”Stormina”, który skrzyżował rękawice z Popkiem Monsterem (4-5). Zapowiadało się ciekawie… Wystarczyła tylko chwila, a ”Król Albanii” doznał nieszczęśliwej kontuzji. Walka zakończyła się po niecałych dwóch minutach.

Zobacz także:

Pięściarski ”Król Albanii” zaatakował rywala na ważeniu! Jest nagranie! Widzieliście?

Poniosło! Florian Marku (10-0-1, 6 KO) określany jako ”Król Albanii” postanowił zaatakować rywala podczas ceremonii ważenia. Sytuacja była poważna, więc musiała wkroczyć ochrona. Albańczyka zdecydowanie poniosły nerwy. Marku dziś stanie do obrony pasa IBF International w wadze półśredniej.

Antek Królikowski o nowej freakowej organizacji: Dojdzie do skandalu na międzynarodową skalę! Co wy na to?

Antoni Królikowski zapowiada! Popularny aktor jest właścicielem nowej freakowej organizacji. Już w sobotę we Wrocławiu odbędzie się pierwsza konferencja, na której poznamy walkę wieczoru Royal Division 1. Królikowski zapowiada, że będzie to skandal na międzynarodową skalę. Macie jakieś pomysły?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis