MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Sheeya kontuzjowana! Laluna czeka na zastępstwo!

FAME MMA 14: Sheeya kontuzjowana! Laluna czeka na zastępstwo!

Mamy złe wiadomości. Klaudia ”Sheeya” Kołodziejczyk doznała poważnej kontuzji, więc jej debiut w FAME MMA podczas 14 edycji nie jest możliwy. Freakowa organizacja poinformowała, że start ”Laluny” nie jest zagrożony, a podczas najbliższej poniedziałkowej konferencji poznamy jej nową rywalkę.

Laluna

Czy będzie to Anna Andrzejewska? Przypomnijmy, że na ostatnim ”face to face” pojawił się telefon od ”IFBB”, która zgłosiła gotowość. Andrzejewska w FAME MMA stoczyła już dwie walki. Anna w debiucie musiała uznać wyższość Karoliny Brzuszczyńskiej, a w drugim pojedynku pewnie wypunktowała Kamilę Wybrańczyk.

W walce wieczoru FAME MMA 14 zobaczymy starcie ”Gimpera” z ”Trombą”.

Dziewczyna Gimpera wypada z karty walk!

To już pewne Klaudia Kołodziejczyk nie wystąpi na najbliższej gali FAME MMA 14, gdzie miała zmierzyć się z ”Laluną”. ”Sheeya” doznała poważnej kontuzji, która wyklucza ją z walki w Tauron Arenie.

Niestety ☹️ Sheeya doznała kontuzji (awulsyjne złamanie paliczka bliższego i uszkodzenie więzadła pobocznego odpromieniowego w kciuku prawej dłoni), która eliminuje ją z występu na gali FAME 14. Klaudia, wracaj do zdrowia i widzimy się niedługo w oktagonie!😘❤️ PS Nową przeciwniczkę Laluny poznacie na II Konferencji FAME 14 🕵️‍♂️

Niestety ☹️ Sheeya doznała kontuzji (awulsyjne złamanie paliczka bliższego i uszkodzenie więzadła pobocznego…

Posted by FAME MMA on Monday, May 2, 2022

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs TBA

Zobacz także:

Hunter chętny na walkę z Załęckim: Jestem otwarty na taką propozycję, na każdej płaszczyźnie! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Daniel Więcławski w rozmowie z Arturem Wilanowskim zdradził, że jest otwarty i chętny na starcie z Denisem Załęckim. Temat takiej potencjalnej walki pojawia się już nie pierwszy raz.

Boxdel publikuje, kasuje, a na koniec przeprasza Nitro: Odwaliłem jak nigdy! Widzieliście?

Michał Baron postanowił na twitterze zamieścić post, w którym mówi o ”internetowej wojnie” Sergiusza Górskiego z ”Laluną” oraz Jackiem Murańskim. Popularny ”Nitrozyniak” szybko i mocno odpowiedział jednemu z właścicieli FAME MMA. ”Boxdel” postanowił skasować post i przeprosić swojego zawodnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis