MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Piękne zachowanie Parke! ”Stormin” przekaże część wypłaty na pomoc dla trenera Szeligi!

FAME MMA 14: Piękne zachowanie Parke! ”Stormin” przekaże część wypłaty na pomoc dla trenera Szeligi!

Takie zachowanie się chwali! Po walce Normana Parke z Piotrem Szeligą było podanie ręki i miłe słowa. ”Stormin” w wywiadzie przyznał, że przekaże dziesięć tysięcy złotych dla trenera Piotra Szeligi, który potrzebujemy pomocy – mowa oczywiście o Rafale Antończaku.

Parke

Do dramatu doszło na gali A1 Federation – organizacji promującej walki w formule boksu tajskiego oraz boksu birmańskiego. Podczas półfinału turnieju w formule Lethwei doszło do dramatycznie wyglądającego zasłabnięcia Rafała Antoniaka, który mierzył się z Filipem Rządkiem. Zawodnikowi została natychmiast udzielona pomoc służb medycznych, po czym został przetransportowany do szpitala.

Po walce organizacja wydała oświadczenie:

Nasz zawodnik Rafał Antończak zasłabł w trakcie półfinałowego pojedynku Lethwei z Filipem Rządkiem. W ringu natychmiast pojawiły się służby ratownicze, które zajęły się Rafałem. Stan zdrowia zawodnika jest najważniejszy dla organizatorów i uczestników gali A1 Federation 7 w Jarocinie, dlatego zakończyliśmy imprezę przedwcześnie, a pojedynek Artura Saladiaka z Denisem Makovskim przenosimy na kolejną galę.Wszyscy czekamy na dobre informacje dotyczące stanu zdrowia Rafała i modlimy się o pomyślny finał tej sprawy. Mistrzu, jesteśmy z Tobą!

Brawo!

Piękne zachowanie Normana Parke, który dziś stoczył czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA. Niewykluczone, że ”Stormin” stoczy jeszcze pojedynek w freakowej federacji.

Tuż po walce były tymczasowy mistrz KSW zapowiedział, że przekaże 10 tysięcy złotych dla trenera Szeligi – Rafała Antończaka.

Parke podczas FAME MMA 14 dzielił i rządził w klatce rzymskiej. Ostatecznie w drugiej rundzie zdemolował Piotra Szeligę.

Zobacz także:

Jacek Murański przerywa wywiad z Nitro! Domaga się konfrontacji: Porozmawiamy w cywilizowany sposób?

Dymy, dymy! Tak to musiało się skończyć. Udało nam się dziś porozmawiać z Sergiuszem Górskim, który już jutro stoczy drugi pojedynek w FAME MMA. W pewnym momencie wywiad postanowił przerwać Jacek Murański, który domagał się konfrontacji słownej.

FAME MMA 14: Alan prowokował Murańskiego zdjęciem: Mnie może nie miał kto wychować, ale zobacz to… Widzieliście?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą FAME MMA 14. Podczas tego wydarzenia w jednej z najgłośniejszych walk imprezy Alan Kwieciński prowokował Mateusza Murańskiego zdjęciem. Kontrowersyjnym zdjęciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis