MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: O której godzinie rozpocznie się gala?

FAME MMA 14: O której godzinie rozpocznie się gala?

O której godzinie rozpocznie się gala FAME MMA 14? Już dziś w Krakowie odbędzie się jedna z największych walk freak fight w historii! Jak wygląda karta walk, kto walczy? Wszystko można dowiedzieć się z tego artykułu. Transmisja FAME MMA 14 jest tylko w systemie PPV, który można wykupić w tym miejscu.

O której gala FAME MMA 14
Foto: FAME MMA 14

Dziewięć pojedynków, w tym dwie walki kobiet, to co dla nas tym razem przygotowali organizatorzy. Jako pierwsze do klatki wejdą “Laluna” i “Wiki”. Początkowo znana z programu “Królowe Życia” “Lala” miała zmierzyć się z “Sheeyą”, ale ta doznała kontuzji kciuka.

Zaraz po nich zmierzą się Mariusz “Hejter” Słoński i Dawid Malczyński, zdecydowanym faworytem tej walki jest młodszy z braci Malczyńskich. Najwięcej złej krwi jest w walce Alana Kwiecińskiego i Mateusza Murańskiego. Panowie mieli walczyć również na łokcie, ale ostatecznie “Alanik” wycofał się z tej opcji (czytaj więcej).

FAME MMA 14: Godzina rozpoczęcia gali

Następnie Adam Josef stanie naprzeciw dużo mniejszego Matiego z “Fit Lovers”, choć pierwotnie jego rywalem miał być Robert Karaś. O pas FAME MMA zmierzą się z kolei Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka oraz Krystian “Krycha UFC” Wilczak.

W tym starciu będą na pewno leciały iskry! Rzymska klatka, 1 runda boks, 2 i 3 MMA – to zasady boju Piotra Szeligi z Normanem Parke. Bardzo popularna ostatnimi czasy w internecie “Fagata” zawalczy z Moniką Kociołek. Jak zaprezentują się panie?

Ponadto w co-main evencie streamer “Xayoo” podejmie “Nitro”, który na poprzedniej gali nie pokazał się z najlepszej strony. Jednakże w walce wieczoru wystąpią “Gimper” oraz “Tromba”, który będzie walczył przed własną publicznością.

FAME MMA: O której gala?

Gala FAME MMA odbędzie się 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00.

FAME MMA 14: Karta walk

Tomasz “Gimper” Działowy vs. Mateusz “Tromba” Trąbka
Sergiusz “Nitro” Górski vs. Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs. Monika “Mona” Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Norman Parke – klatka rzymska (boks i MMA).
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg
Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz vs. Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs. Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs. Wiktoria Jaroniewska

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis