MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Kiedy jest gala? Data i godzina rozpoczęcia

FAME MMA 14: Kiedy jest gala? Data i godzina rozpoczęcia

Kiedy jest FAME MMA 14? Gala zbliża się wielkimi krokami! To już kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez największą federację freak fightową w Polsce. Tym razem w walce wieczoru zobaczymy “Trombę” i “Gimpera”. W tym artykule dowiesz się kiedy odbędzie się gala FAME MMA 14. Data i godzina rozpoczęcia zostanie wskazana.

FAME MMA 14: Kiedy odbędzie się gala? Data i godzina rozpoczęcia
Foto: FAME MMA

Kibice walk celebrytów tym razem zobaczą aż dziewięć emocjonujących pojedynków na Tauron Arenie w Krakowie. Szefostwo FAME MMA zapowiada, że będzie to najbardziej zasięgowa gala, ponieważ karta walk generuje największe w historii dotarcie do fanów poprzez bezpośrednich odbiorców każdego internetowego celebryty.

Kiedy gala FAME MMA 14?

Event rozpocznie się od walki kobiet, w którym to “Laluna” zmierzy się z Wiktorią Jeroniewską. Początkowo zamiast “Wiki” miała wystąpić dziewczyna “Gimpera”, “Sheeya”, ale niestety doznała urazu kciuka i wypadła z walki. Zaraz po nich do klatki wejdą “Hejter” i Dawid Malczyński. Co ciekawe, pierwszy z nich… przebywa w areszcie domowym. Zapowiadał, że całkiem możliwe jest, iż przed wejściem do klatki służba więzienna zdejmie mu opaskę z nogi (czytaj więcej).

W konflikcie pomiędzy Alanem Kwiecińskim a Mateuszem Murańskim aż iskrzy! W Krakowie nie będzie już słów, a zostaną czyny. Panowie zmierzą się na zasadach MMA. “AJ” pierwotnie miał zmierzyć się z rekordzistą świata na dystansie pięciokrotnego Iron Mana Robertem Karasiem, ale ten doznał poważnego urazu szyi i wypadł z walki. Zastąpi go Mateusz z “Fit Lovers”.

FAME MMA 14: najbardziej zasięgowa karta walk!

Walka dwóch najinteligentniejszych zawodników FAME MMA! W dodatku o pas mistrzowski! Czy może być coś bardziej imponującego? “Wiewiór” stanie do pierwszej obrony trofeum, a jego rywalem będzie znany i lubiany “Krycha UFC”.

Duży konflikt jest także pomiędzy Piotrem Szeligą a Normanem Parke. To będzie jedyna walka na innych zasadach. Panowie staną naprzeciw siebie w klatce rzymskiej, pierwsza runda będzie w boksie, a druga i trzecia w MMA.

Druga walka pań, to Agata Fąk i Monika Kociołek. Wokół “Fagaty” jest teraz bardzo dużo rozgłosu, który na pewno nie pomaga jej w sferze psychicznej. Czy reprezentantka Teamu X to wykorzysta? “Nitro” nie miał długiej przerwy po ostatnim pojedynku na FAME MMA 13, kiedy to uległ “Unboxall’owi”. Teraz jego rywalem będzie streamer “Xayoo”.

I danie główne gali, czyli “Tromba” vs “Gimper”. Jak panowie poradzą sobie w klatce? Według bukmacherów faworytem jest reprezentant Ekipy Friza.

FAME MMA 14: Kiedy i gdzie? Data, miejsce i godzina rozpoczęcia gali

FAME MMA 14 odbędzie się w sobotę, 14 maja, w krakowskiej Tauron Arenie.

Dzień wcześniej (13 maja) 3500 kibiców będize mogło oglądać na żywo ceremonię ważenia oraz F2F pomiędzy Szeligą a Parke.

Transmisja FAME MMA będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis