MMA PLEFM SHOWNorman ParkeFAME MMA 14: Jest nagranie! Paweł Tyburski postanowił zaczepić Normana Parke!

FAME MMA 14: Jest nagranie! Paweł Tyburski postanowił zaczepić Normana Parke!

Tak to prawda – nagranie potwierdza wypowiedź Normana Parke. ”Stormin” w wywiadzie z ”Koloseum” wyjawił, że tuż po pojedynku zaczepiał go… Paweł Tyburski. Były tymczasowy mistrz KSW w wadze lekkiej proponuje, aby spotkać się na sali treningowej.

Parke

34-latek w sobotę odnotował trzecie zwycięstwo w organizacji FAME MMA. Norman w klatce rzymskiej na szalonych zasadach zmierzył się z Piotrem Szeligą. W pierwszej rundzie widzieliśmy rywalizację na same pięści – i już wtedy mieliśmy dominację w wykonaniu Parke. Ex zawodnik UFC miał rywala na deskach. Ostatecznie w drugiej rundzie Parke zdemolował oponenta w parterze.

Parke o zaczepce Tyburskiego wspomniał w rozmowie z ”Koloseum”.

Kto to był? Nie znam tego gościa. Ten z postawionymi włosami? Kim jest ten gość? Bił się tu? Ok. Nigdy o nim nie słyszałem, nigdy nie widziałem jego nazwiska. Widziałem tego wysokiego gościa z tymi cholernymi nażelowanymi włosami, zrobionymi brwiami (…)  Wyglądał jak kobieta. Myślałem, że to kobieta. Nie wiem, kim on jest. Jak ma problem, to może mnie spotkać na sali treningowej. Nie musimy tego robić przed publicznością za pieniądze. Chce się wybić na moim nazwisku.

Jest nagranie!

W sieci pojawiło się nagranie zza kulis FAME MMA 14. Norman Parek tuż po walce z Piotrem Szeligą zmierzał do szatni. W pewnym momencie zaczepić postanowił go Paweł Tyburski.

Sami zobaczcie:

Trzeba przyznać, że o Tyburskim w ostatnim czasie jest głośno. Chociażby za sprawą jego ostrego konfliktu z raperem ”Alberto”. ”Tybori” postanowił pojawić się na pierwszej konferencji High League 1. Doszło do wymiany zdań z ”Alberto” i… ”Hardkorowym Koksem”. Robert Burneika wziął mikrofon i od razu dał do zrozumienia Tyburskiemu, że nie jest to odpowiednie zachowanie. Burneika stwierdził, że Paweł pajacuje i zabiera czas innym zawodnikom na ostatnim panelu.

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn chętny na pojedynek z Parke: Bardzo sportowa walka, top sportowy! Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Mateusz Kubiszyn przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” podczas High League 3 w Ergo Arenie ma do rozwiązania konflikt z Denisem Załęckim. Do ich wyczekiwanego zestawienia dojdzie już czwartego czerwca. Kubiszyn zapewnia, że w niedalekiej przyszłości jest chętny na starcie z Normanem Parke. Oczywiście nie w formule MMA.

FAME MMA 14: Laluna wiedziała, że przegra już przed walką? Szczera wypowiedź zawodniczki!

W sobotę w Tauron Arenie doszło do wyczekiwanego debiutu Katarzyny Alexander. Są pierwsze słowa popularnej ”Laluny”, która niespodziewanie przegrała niejednogłośną decyzją sędziów z Wiktorią Jaroniewską. Przypomnijmy, że ”Wiki” pojedynek przyjęła w ostatniej chwili i miała bardzo mało czasu na przygotowania do debiutu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis