MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Bilety – czy są dostępne? Gdzie można kupić?

FAME MMA 14: Bilety – czy są dostępne? Gdzie można kupić?

Bilety na FAME MMA 14. Czy są dostępne i czy można jeszcze kupić? W sobotę 14 maja w Krakowie odbędzie się 14. już gala spod szyldu FAME MMA. Zainteresowanie galą jest ogromne, co wiąże się z trudną dostępnością wejścia na Tauron Arenę. Są jednak sposoby, dzięki którym można zdobyć bilety na event.

FAME MMA 14: Czy są bilety?
Foto: FAME MMA

Transmisja FAME MMA będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Bilety na galę FAME MMA 14 wyprzedały się jak ciepłe bułeczki, bowiem już ponad trzy tygodnie temu organizacja ogłosiła sold out. Zatem na Tauron Arenie w Krakowie trybuny będą wypełnione do ostatniego miejsca.

FAME MMA 14: Czy są bilety?

Jeśli chcesz jeszcze zdobyć bilet na FAME MMA 14, to nie wszystko stracone! Wiele osób na grupkach związanych z FAME MMA, jak np. TA GRUPA oraz TA. Jednak o kilku siedzeniach obok siebie można zapomnieć. Kolejną opcją na zdobycie wejściówki jest poszukiwanie pod halą ludzi, którzy odsprzedają bilety, wówczas cena może się znacznie różnić.

FAME MMA 14 zapowiada się emocjonująco! Dziewięć walk, w tym dwie walki kobiet i jedno starcie w klatce rzymskiej bardzo elektryzuje publiczność. Wydarzenie zacznie się od starcia “Laluny” z “Wiką”. Później do klatki wyjdą “Hejter” i Dawid Malczyński. Zaraz po nich swoje umiejętności pokażą Alan Kwieciński i Mateusz Murański.

W czwartym pojedynku Adam “AJ” Josef podejmie Mateusza z “Fit Lovers”, który gabarytowo jest dużo mniejszy od oponenta. Sportowy pojedynek kibicom dostarczą Krystian “Krycha UFC” Wilczak i Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka, broniący pasa mistrzowskiego w kat. półśredniej.

FAME MMA 14: Gdzie kupić bilety?

Szeliga i Parke nie będą mieli dużego pola do popisu, chodzi tu o pole klatki, ponieważ starcie odbędzie się w klatce rzymskiej. Pierwsza runda bokserska, a pozostałe dwie w MMA. “Fagata” podejmie z kolei Monikę Kociołek, a “Xayoo” skrzyżuje rękawice z “Nitro”.

Walka wieczoru to bój pomiędzy “Gimperem” a “Trombą”, który wystąpi przed własną publicznością.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis