MMA PLFAME MMAFAME MMA 13 PPV – jak oglądać?

FAME MMA 13 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę w Gliwicach odbędzie się gala FAME MMA 13. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

FAME MMA 13 PPV
Foto: FAME MMA

Gwiazdą walki wieczoru będzie Sergiusz “Nitro” Górski. Na swoim kanale na YuTube ma on ponad 2 mln subskrybentów i ok. pół miliarda wyświetleń. Jego przeciwnikiem w walce na zasadach K-1 będzie również popularny youtuber Paweł “Unboxall” Smektalski.

W co-main evencie gali spotkają się zawodnicy, którzy mają za sobą występy w Federacji KSW. Były mistrz tymczasowy największej polskiej organizacji a zarazem też zawodnik UFC Norman “Stormin” Parke podejmie znacznie cięższego rywala – popularnego rapera “Popka”, czyli Pawła Mikołajuwa.

Ekscytująco dla fanów zapowiada się też zapewne trzecie starcie między Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem i Adrianem “Polakiem” Polańskim. Dwa pierwsze pojedynki wygrał Polański, choć za drugim razem na skutek dyskwalifikacji “Ferrariego” po nielegalnym kopnięciu. Tym razem będzie to jednak starcie na zasadach boksu w tzw. meksykańskich rękawicach.

Na gali zobaczymy też walkę mistrzowską. Marta “Linkimaster” Linkiewicz w obronie pasa wagi koguciej podejmie Karoline “Way of Blonde” Brzuszczyńską.

W organizacji FAME MMA zadebiutuje jeden z założycieli kanału Abstrachuje TV Robert “Sutonator” Pasut, którego rywalem będzie pogromca “Bonusa BGC”, czyli Jakub “Japczan” Piotrowicz.

Na zasadach K-1 zmierzą się zaś Piotr “Szeli” Szeliga oraz Gabriel “Arab” Al-Sulwi. Ponadto w rozpisce znaleźli się znani z poprzednich gal Dawid Malczyński czy Mariusz “Hejter” Słoński.

FAME MMA 13 PPV – jak oglądać?

famemma.tv

FAME MMA 13 – PPV

Na stronie famemma.tv można wykupić dostęp do gali FAME MMA 12 w jednym z dwóch wariantów:

  • Basic – transmisja w jakości 720p, dostęp do gali przez 24 h po jej zakończeniu – cena od 27,99 zł do 36,99 zł (w zależności od wybranej formy płatności)
  • Premium – transmisja w jakości 1080p, dostęp do gali przez 7 dni po jej zakończeniu, transmisja z Loży Szyderców, dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 10, FAME MMA 11 oraz FAME MMA 12 – cena od 32,99 zł do 39,99 zł (w zależności od wybranej formy płatności)

Płatności można dokonać przelewem, BLIK-iem, kartą płatniczą czy też za pośrednictwem Google Pay, Apple Pay, paysafecard bądź PayPal. Istnieje też możliwość zapłacenia SMS-em, należy jednak pamiętać, że jest to najdroższa z dostępnych opcji.

Polsat Box PPV

Po raz pierwszy galę FAME MMA będzie można zobaczyć również w Polsat Box. Koszt usługi wynosi wynosi 33 zł.

FAME MMA 13 PPV na Polsat Box

Płatności za transmisję można dokonać przelewem, kartą płatniczą lub też przy użyciu tzw. Portmonetki (kwota doliczana do najbliższego rachunku).

FAME MMA 13 – rozpiska gali

Sergiusz “Nitro” Górski vs. Paweł “Unboxall” Smektalski – walka na zasadach K-1
Paweł “Popek” Mikołajuw vs. Norman “Stormin” Parke
Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Adrian “Polak” Polański – walka na zasadach boksu.
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – o pas wagi koguciej
Robert “Sutonator” Pasut vs. Jakub “Japczan” Piotrowicz
Dawid Malczyński vs. Paweł “Ponczek” Sikora
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Gabriel “Arab” Al-Sulwi – walka na zasadach K-1 w małych rękawicach
Rafał “Takefun” Górniak vs. Mariusz “Hejter” Słoński- walka na zasadach K-1 w małych rękawicach
Patryk “Patrykos” Domke vs. Kuba Post

Zobacz także:

Artur Gwóźdź w mocnych słowach o Mirosławie Oknińskim: To zwykła pała bez zasad i honoru! Widzieliście?

Dopiero co pisaliśmy o tym jak to Mirosław Okniński zrugał Jana Błachowicza, a teraz to on sam został zrugany. Między innymi przez Łukasza Zaborowskiego czy Artura Gwoździa. Wszystko chodzi o słowa w których to Okniński zaatakował Jana Błachowicza.

Marcin Najman o potencjalnej wojnie: Na mnie Polska może liczyć! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych zadeklarował, że nie zamierza nigdzie uciekać i jak będzie trzeba pojawi się na froncie, aby bronić naszego kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis