MMA PLEFM SHOWNorman ParkeFAME MMA 13: Popek w kolejnym pojedynku zmierzy się z doświadczonym… Parke!

FAME MMA 13: Popek w kolejnym pojedynku zmierzy się z doświadczonym… Parke!

Popek Monster (4-4) wraca do klatki! Popularny raper na najbliższej gali FAME MMA 13 zmierzy się z doświadczonym Normanem Parke. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA.

Parke

42-latek ostatni pojedynek stoczył na początku września 2020 roku. Raper z Legnicy bez większych problemów poddał w pierwszej odsłonie debiutującego Damiana ”Stiflera” Zduńczyka. Popek miał wystąpić w walce wieczoru dziewiątej edycji, gdzie zmierzyłby się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim. ”Król Albanii” doznał kontuzji i w jego miejsce wszedł Gabriel ”Arab” Al-Sulwi.

Norman ostatni pojedynek stoczył w main evencie FAME MMA 11, która odbyła się w Gliwicach. Mańkowski był szybki, a jego kiwki oraz balans tułowiem robił wrażenie na przeciwniku. ”Stormin” w końcówce ryzykował i parę razy mocno doszedł do głosu. Sędziowie byli zgodni ogłaszając zwycięstwo Mańkowskiego na punkty.

Oficjalnie!

O tym pojedynku mówiło się już od dłuższego czasu. Oficjalnie podczas FAME MMA 13 dojdzie do starcia Popka Monstera z Normanem Parke. Warto zaznaczyć, że w tym pojedynku raper będzie zdecydowanie cięższy. Wydaje się jednak, że mimo wszystko to Parke będzie faworytem bukmacherów.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke apeluje do Boxdela: Oddaj mój pas króla! Co wy na to?

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Normana Parke. ”Stormin” tym razem w mediach społecznościowych apelował do jednego z właścicieli FAME MMA. Parke ma nadzieje, że w obecnej sytuacji zostanie mu oddany pas króla.

Duża krytyka! Internauci ośmieszają miasto Wieluń po ogłoszeniu gali MMA VIP 4! Widzieliście?

Marcin Najman za pomocą mediów społecznościowych ogłosił, że gala MMA VIP 4 odbędzie się piątego marca w Wieluniu. Jak się okazuje wielka krytyka spadła nie tylko na ”El Testosterona”, a WOSiR czy urząd miasta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis