MMA PLFAME MMAFAME MMA 13: Polak opuścił konferencję! Ferrari: Do walki nie dojdzie, będzie kaleką przed starciem!

FAME MMA 13: Polak opuścił konferencję! Ferrari: Do walki nie dojdzie, będzie kaleką przed starciem!

Ich konflikt wrócił z wielką siłą. Podczas dzisiejszej konferencji nie brakowało mocnych słów. Amadeusz Ferrari dwudziestego szóstego marca po raz trzeci zmierzy się z Adrianem Polańskim. Pojedynek odbędzie się na szalony zasadach.

Ferrari

Roślik w ostatniej walce miał w głowie zakład z Michałem ”Boxdelem” Baronem. W parterze mieliśmy mnóstwo ciosów i wydawało się, że jeszcze chwila i sędzia przerwie pojedynek. ”Filipek” przetrwał chaos i w drugiej rundzie miał już przewagę.

Mimo wszystko Marcinek nie zaryzykował i nie wykorzystał widocznego zmęczenia rywala. W trzeciej odsłonie ”Ferrari” zdobył jeszcze sprowadzenie. Nie było złudzeń kto powinien zostać zwycięzcą.

Mocne słowa Ferrariego!

W pewnym momencie Adrian Polański z łzami opuścił konferencję FAME MMA 13. ”Ferrari” zrobił to samo, lecz miał jeszcze mocne przesłanie. To są naprawdę grube słowa.

Co ja mu powiedziałem? Wiesz co ja nie jestem jak on, nie będę poruszał tej sprawy i tyle. Co mogę jeszcze dodać, że z tą 14-latką kilku typa – napadło po prostu na dziewczynę. Ja byłem wtedy w gimnazjum, stanąłem w jej obronie. Szkoda, że do tej walki z Polakiem nie dojdzie przez kalectwo Polaka. Tej walki nie będzie, zobaczycie Polak będzie kaleką przed walką, obiecuje. Przesadził i sam się wepchał w gips.      

Cała wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Widzieliście?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Najman o Miśku z Nadarzyna: Tylko raz walczyłem z takim King Kongiem. Z Pudzianem! Co wy na to?

Marcin Najman ponownie próbuje zrobić szum wokół swojej nadchodzącej walki. “El Testosteron” wypowiedział się o Miśku z Nadarzyna, z którym skrzyżuje rękawice już 5 marca w Warszawie. Starcie to będzie walką wieczoru gali MMA VIP 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis