MMA PLFAME MMAFAME MMA 13: Jacek Murański zmierzy się z Popkiem? Jest komentarz jednego z włodarzy!

FAME MMA 13: Jacek Murański zmierzy się z Popkiem? Jest komentarz jednego z włodarzy!

To byłoby dopiero zestawienie i następny konflikt do rozwiązania. Jacek Murański kontra Popek Monster już w 2022 roku? Tego nie możemy wykluczyć! Jest też komentarz jednego z właścicieli FAME MMA.

Jacek oraz Mateusz Murański niespodziewanie pojawili się na wczorajszej konferencji prasowej promującą FAME MMA 12. Doszło do porozumienia i obaj wystąpią w freakowej organizacji. Mateusz już dwudziestego listopada stanie przed wyczekiwanym rewanżem z Arkadiuszem Tańculą. Starszy Murański zaś wystąpi na kolejnej 13-edycji.

Kiedy myślisz, że dymy się skończyły… Ojciec Mateusza wchodzi do gry 🤯🤯🤯 Nitrozyniak, Sarius, Jacek Murański… ktoś ma jeszcze wątpliwości, że gala FAME 13 będzie SZTOSEM?!? 🔥🤯😎#famemma #dymy #ojciecmateusza

Posted by FAME MMA on Sunday, October 17, 2021

Będzie hitowa walka?

Jacek Murański w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim dał do zrozumienia kto może być jego pierwszym przeciwnikiem w FAME MMA. Mowa tutaj o Popku Monsterze (4-4). Przypomnijmy, że Murański już kilkukrotnie w mocnych słowach wypowiadał się o ”Królu Albanii”. 

Tak naprawdę decydującym argumentem był ten Joker w talii FAME MMA, z którym mam nadzieje, bo taka jest promesa (…) Ta osoba walczyła zawodowo, ta osoba to judasz taki (…) A kto to jest Popek? A ta chorągiewka, zgnilizną przesiąknięta chorągiewa, która ze strachu albo dla szmalu by sprzedała własną córkę.

Wojciech Gola jeden z właścicieli FAME MMA również w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o potencjalne starcie Jacka Murańskiego z Popkiem Monsterem.

Myślę, że widzowie mogą się domyślać, ale czy do takiej walki dojdzie? Zobaczymy. Myślę, że z kimkolwiek Pan Jacek zawalczy możemy spodziewać się w 100% emocji.

Zobacz także:

Gamrot czy Rębecki? Paweł Jóźwiak: Mam nadzieję, że spotkają się kiedyś w UFC i sprawa się wyjaśni

Po minionej gali FEN 36 w Polsce szerokim echem odbiły się słowa prezesa Fight Exclusive Night Pawła Jóźwiaka, który stwierdził, że mistrz wagi lekkiej FEN – Mateusz Rębecki jest lepszym zawodnikiem MMA od byłego mistrza KSW i walczącego aktualnie z powodzeniem w UFC Mateusza Gamrota czy wieloletniego czołowego zawodnika tej kategorii w kraju Marcina Helda.

Narzeczona Artura Szpilki wraca do klatki FAME MMA! Znamy przeciwniczkę ”Kamiszki”! Zaskoczeni?

Kamila Wybrańczyk już dwudziestego listopada stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Kamiszka” wystąpi na 12 edycji, gdzie zmierzy się z Anną Andrzejewską, która będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po nieudanym debiucie.