MMA PLDon KasjoFAME MMA 12: Zawodnik GROMDY pomagał w przygotowaniach Don Kasjo! ”Król” gotowy na Wrzoska?  

FAME MMA 12: Zawodnik GROMDY pomagał w przygotowaniach Don Kasjo! ”Król” gotowy na Wrzoska?  

Kasjusz Życiński najważniejsze przygotowania do najbliższej walki ma już za sobą. ”Don Kasjo” do starcia z byłym mistrzem KSW przygotowywał się w Sako Gdańsk u trenera Marka Chrobaka. Uczestnikowi ”Ekipy z Warszawy” pomagał chociażby zawodnik GROMDY.

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

Zawodnik GROMDY pomagał w przygotowaniach Don Kasjo!

Kasjusz Życiński zakończył najważniejszą część przygotowań do starcia z Marcinem Wrzoskiem. Do ich starcia dojdzie już dwudziestego listopada. ”Don Kasjo” wystąpi w walce wieczoru FAME MMA 12 w Ergo Arenie.

Ufff 2 tygodnie ci goście mnie napierdalali 😤 Więc teraz ja najebie Wrzoda 20 listopada w podziękowaniu za te kilkadziesiąt rund wpierdoli od nich🔥 z kim się widzę na FAME MMA 12😊?

W przygotowaniach Kasjusza pomagał zawodnik organizacji GROMDA – Krzysztof Ryta. ”Żołnierz” ma na swoim koncie cztery walki u Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka – w tym trzy udało się wygrać.

Zobacz także:

To nie koniec! Kacper Miklasz zapowiada następny start, ale nie w MMA! Czekacie?

Kacper Miklasz nie powiedział ostatniego słowa. Młody zawodnik za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział następny start. Co ciekawe ”Polish Machine” tym razem nie zawalczy w formule mieszanych sztuk walki.

Mua Boy twierdzi, że… Murański się do niego dobierał! Jest komentarz Jacka! Co wy na to?

Piotr Lisowski i jego następne kontrowersyjne nagranie. ”Mua Boy” tym razem w mediach społecznościowych twierdzi, że Jacek Murański się do niego dobierał…