MMA PLFAME MMAFAME MMA 12: To już pewne! ”Wiewiór” rywalem Polaka w pierwszej obronie pasa!

FAME MMA 12: To już pewne! ”Wiewiór” rywalem Polaka w pierwszej obronie pasa!

Następne ogłoszenie! Na dwunastej edycji FAME MMA będzie grubo. Adrian Polak w pierwszej obronie pasa zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką. Pod względem sportowym zapowiada się nam emocjonująca walka.

”Polak” podczas ostatniego pojedynku zaskoczył kibiców. Trzeba jasno powiedzieć, że widoczne są duże postępy w umiejętnościach Adriana Polańskiego. Podopieczny Anzora Azhieva na FAME MMA 10 zakończył trylogię z Dawidem Malczyńskim. Adrian w drugiej rundzie znokautował rywala.

Tak to wyglądało:

Adrian Polak stanie do pierwszej obrony pasa!

Już przy drugim face to face nie brakowało mocnych słów. Adrian Polański kontra Maksymilian Wiewiórka to pojedynek, który zobaczymy podczas gali FAME MMA 12.

“Wiewiór” jak do tej pory stoczył dla FAME MMA cztery walki. Na pierwszej gali przegrał z Michałem Handke, lecz z kolejnych pojedynków wychodził już zwycięsko. Dwukrotnie pokonał Kamila Hassana. W pojedynku na zasadach kickboxingu pokonał również Amadeusza “Ferrariego” Roślika.

Zobacz także:

”Stormin” znów zaskakuje! Jasna deklaracja Parke w sprawie rewanżu z Don Kasjo! Co wy na to?

Pewne jest jedno Norman Parke (28-7-1) jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Jest jasna deklaracja ”Stormina” odnośnie rewanżu z Kasjuszem Życińskim. Ex zawodnik UFC wypowiedział się również o starciu z Popkiem oraz potencjalnym powrocie do KSW.

Misiek z Nadarzyna ostro trenuje! Jest kontuzja, noga mocno ucierpiała! Czekacie na debiut?

Mirosław Dąbrowski bierze na poważnie swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. ”Misiek z Nadarzyna” zadebiutuje już w przyszłym roku. Teraz czas na mocne treningi, więc nie brakuje pierwszych kontuzji.