MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Znamy datę gali oraz potwierdzonego nowego uczestnika!

FAME MMA 11: Znamy datę gali oraz potwierdzonego nowego uczestnika!

Wiemy już kiedy i gdzie konkretnie odbędzie się gala FAME MMA 11! Największa polska organizacja freak fightowa zorganizuje swoją kolejną imprezę w Arenie Gliwice!

FAME MMA 11

To już oficjalna wiadomość – FAME MMA 11 odbędzie się już 2 października. W najbliższą niedzielę 15 sierpnia odbędzie się także I konferencja prasowa przed tą imprezą, na której poznamy całą kartę walk!

FAME MMA 11: Znamy datę gali oraz potwierdzonego nowego uczestnika!

Zanim jednak do tego dojdzie, FAME MMA potwierdziło w tej gali udział nowego zawodnika. Jest nim youtuber – Mixer, który może pochwalić się ponad milionem subskrybentów!

“Dobra, szczerze… kto się spodziewał tego Pana? 😎
Mixer leje się na FAME 11 🔥🔥🔥 A jego przeciwnika poznacie już w niedzielę (15.08, 18:00) podczas I KONFERENCJI FAME 11 💪

Każdego dnia, aż do konferencji, będziemy publikowali jednego zawodnika, która zawalczy na nadchodzącej gali. Wszystkie zestawienia poznacie w niedzielę 💪👊

Witaj w FAME Mixer! 🙌
#teammixer

Dobra, szczerze… kto się spodziewał tego Pana? 😎Mixer leje się na FAME 11 🔥🔥🔥 A jego przeciwnika poznacie już w…

Posted by FAME MMA on Monday, August 9, 2021

Zobacz także:

Zapłakana Karolina Kowalkiewicz po UFC 265: Trzeba zaleźć jakąś nową pasję w życiu

W sieci pojawiło się bardzo smutne oświadczenie, w którym zapłakana Karolina Kowalkiewicz wypowiada się po porażce z Jessicą Penne na minionej gali UFC 265 w Houston. Polka tam przegrała piątą walkę w oktagonie z rzędu i najprawdopodobniej zakończy sportową karierę.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

GROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

Łukasz “Brodacz” Załuska mądrze rozegrał decydującą walkę. Rozbił Dawida “Stolarę” Stolarski w finale turnieju na gali GROMDA Beach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis