MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Wardęga w rozpisce wydarzenia! Zmierzy się z youtuberem powiązanym z Ekipą!

FAME MMA 11: Wardęga w rozpisce wydarzenia! Zmierzy się z youtuberem powiązanym z Ekipą!

To już oficjalna wiadomość! Sylwester Wardęga w rozpisce gali FAME MMA 11! W swojej drugiej walce pod szyldem największej organizacji freak fightów w Polsce zmierzy się z członkiem Ekipy.

Gala FAME MMA 11 odbędzie się już 2 października w Arenie Gliwice. W najbliższą niedzielę 15 sierpnia odbędzie się natomiast I konferencja prasowa przed tą imprezą, na której to poznamy wszystkich uczestników nadchodzącej gali.

FAME MMA 11: Wardęga w rozpisce wydarzenia! Zmierzy się z youtuberem powiązanym z Ekipą!

Sylwester Wardęga pojawi się na tej gali. Jego przeciwnikiem będzie youtuber współpracujący z Ekipą – Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki.

Dla Wardęgi będzie to szansa na odbudowanie się po porażce z Blonskym, którą poniósł na gali FAME MMA 9 w marcu tego roku.

Ojwojtek to jeden z właścicieli kanały WIP BROSi, który współpracuje bezpośrednio z Ekipą Friza. Walka z Wardęgą będzie dla niego debiutem w MMA.

WATAHA 🔥🔥🔥 Sylwester wrócił z lasu 😏 prosto na walkę z OjWojtek!!! Mamy wrażenie, że w niedziele Panowie będą…

Posted by FAME MMA on Thursday, August 12, 2021

1/3 Wip Bros melduje się na pokładzie 👊 Wojtek Przeździecki zadebiutuje na FAME 11 już 02.10.2021 🔥🔥🔥 Jesteście ciekawi…

Posted by FAME MMA on Tuesday, August 10, 2021

Zobacz także:

Najman vs Murański w jednym wywiadzie! Padają ostre wyzwiska! [WIDEO]

Tego jeszcze nie było! Postanowiliśmy doprowadzić do pierwszej konfrontacji Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Obie postacie na jednym wywiadzie – to jest gwarancja dużych dymów!

Damian Janikowski vs. Paweł Pawlak na KSW 63

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach, Damian Janikowski (6-3, 4 KO, 1 Sub) przywita 4 września w okrągłej klatce KSW jednego z najlepszych polskich zawodników wagi średniej.

ACA 128: Rafał Haratyk kolejnym Polakiem na karcie walk

Rafał Haratyk (14-4-2) powróci do klatki już 11 września. Polski zawodnik wystąpi podczas gali ACA 128 w Mińsku.