MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: To już pewne! Ferrari założył się z szefem organizacji o… 100 tysięcy złotych!

FAME MMA 11: To już pewne! Ferrari założył się z szefem organizacji o… 100 tysięcy złotych!

Amadeusz Roślik jest szalony! ”Ferrari” podczas wczorajszego cage’a postanowił założyć się z Michałem Baronem o 100 tysięcy złotych. Zakład może zaskoczyć wielu. Trzeba przyznać, że gwiazda FAME MMA jest pewna siebie.

Roślik swój ostatni pojedynek stoczył na gali FAME MMA 10, gdzie znokautował w drugiej rundzie Mateusza Gąsiewskiego. Kibice pamiętają “Ferrrariego” jednak przede wszystkim z dwóch starć z Adrianem Polakiem. Amadeusz przegrał dwukrotnie, ale ładunek emocjonalny tego pojedynku oraz sposób zakończenia drugiej walki pozostaną w głowach kibiców na długo.

Zakład przyjęty!

Amadeusz Roślik jest pewny swego przed następną walką w FAME MMA. Do jego starcia z ”Filipkiem” dojdzie drugiego października w Gliwicach.

”Ferrari” w pewnym momencie postanowił założyć się z ”Boxdelem” o 100 tysięcy złotych. Roślik, aby zgarnąć dużą kwotę musi skończyć rapera już w pierwszej rundzie.

Chcę go zniszczyć w stójce i udowodnię ci, że w pierwszej rundzie, któryś z nas padnie. Ja nigdy nie padam, więc padnie on. Możemy się założyć

Zobacz także:

Szok! Zawodnik znokautowany podczas ważenia! [WIDEO] Widzieliście?

Takie sytuacje nie zdarzają się często. Jeden z zawodników przesadził na ceremonii ważenia przed galą w Białorusi. Podczas face to face doszło do nokautu.

Walka Najman-Murański coraz bliżej? Pojawiła się nowa propozycja!

O tym pojedynku mówi się już bardzo długo! Niewykluczone, że jest on coraz bliższy finalizacji. Mowa o zestawieniu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, gdzie jest prawdziwy konflikt. ”El Testosteron” na swoim kanale YouTube czeka na opinie kibiców i odpowiedź czy chcą, aby doszło do takiego zestawienia.