MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Tańcula szybko znokautował Malczyńskiego!

FAME MMA 11: Tańcula szybko znokautował Malczyńskiego!

Za nami kolejna walka gali FAME MMA 11! Tym razem w klatce zobaczyliśmy znanych już z walk freakowych – Arkadiusza Tańculę i Marcin Malczyński.

FAME MMA 11 – PPV

Lepszy w klatce okazał się Arkadiusz Tańcula, który już w pierwszej rundzie znokautował swojego rywala!

Malczyński szybko poszedł po nogi Tańculi, który jednak wybronił się przed obaleniem i szybko zdobył pozycję dominującą i miał z góry Malczyńskiego, któremu zafundował kilka mocnych ciosów zmuszając sędziego do przerwania walki.

Całe starcie trwało… 28 sekund!

Walka Tańculi i Malczyńskiego było starciem, które miało udowodnić, który z tej dwójki nadal będzie wiązał swoją przyszłość z MMA. Odpowiedź na tę kwestię była jednoznaczna.

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Kwieciński komentuje bójkę z Ferrarim: Tak jak Murańscy tata syn, tak druga para rośnie!

Obecność Amadeusz Ferrariego gwarantuje dymy! Tak też było przed ceremonią ważenia FAME MMA 11. Roślik pobił się w hotelu z Alanem Kwiecińskim. Już od jakiegoś czasu widać konkretną spinę – nie brakuje też mocnych słów.