MMA PLFAME MMAFAME MMA 11 PPV – jak oglądać?

FAME MMA 11 PPV – jak oglądać?

Foto: FAME MMA

W sobotę 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11. Przygotowano kilka interesujących zestawień. W walce wieczoru zobaczymy zawodowych sportowców w interesującej formule.

Do klatki FAME MMA ponownie wejdzie Norman Parke. Tym razem zawodnik z Irlandii Północnej zmierzy się z Borysem Mańkowskim. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, lecz naprawdę ciekawie zmodyfikowanych. Będzie bowiem jedynie jedna runda trwająca za to aż 15 minut. Na dodatek zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach używanych na co dzień do MMA. Pojedynek ten będzie swoistym rewanżem za KSW 47, kiedy to decyzją sędziowską zwyciężył “Stormin”.

Po raz kolejny zawalczy jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów Sylwester Wardęga. Debiutu nie może on zaliczyć do udanych, gdyż na FAME MMA 9 w pierwszej rundzie poddał go Jego rywalem w co-main evencie gali miał być Wojciech Przeździecki, lecz z powodu kontuzji Wardęgi walka odbędzie się na zasadach boksu a nowym przeciwnikeim będzie Danny Ferreri. Popularny “Ojwojtek” z WiP Bros zmierzy się za to z Marcinem Dubielm.

Zobaczymy też starcia debiutantów w FAME MMA. Były członek Ekipy Friza Mikołaj “Mixer” Magdziarz zmierzy się ze streamerem Piotrem “Popo” Węgrzynem. Z kolei raper Norbert “Smolasty” Smoliński zawalczy z twórcą disco polo Piotrem Kołaczyńskim znanym pod ksywą “MiłyPan”. Co ciekawe “Smolasty” wspólnie z Sariusem nagrał też singiel promujący galę.

Kolejna nowa twarz w organizacji – prowadzący kanał “Maksymalnie” na YouTube, trener personalny Maksym Ziółkowski. Pierwotnie miał on zawalczyć z “Boxdelem”, jednak włodarz FAME MMA wycofał się w ostatniej chwili tłumacząc się kontuzją i w jego miejsce wskoczył Filip Zabielski.

Ponadto pojawią się też inni zawodnicy, których znamy z poprzednich edycji, w tym Amadeusz “Ferrari” Roślik, Marcin Malczyński. Krystian “Krycha” Wilczak czy Piotr “Szeli” Szeliga.

Łącznie w rozpisce znalazło się aż 11 walk. Tradycyjnie wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

FAME MMA 11 PPV – jak oglądać?

FAME MMA 11 – PPV

Na stronie famemma.tv można wykupić dostęp do gali FAME MMA 11 w jednym z dwóch wariantów:

  • Basic – transmisja w jakości 720p, dostęp do gali przez 24 h po jej zakończeniu – cena od 24,99 zł do 35,99 zł (w zależności od wybranej formy płatności)
  • Premium – transmisja w jakości 1090, dostęp do gali przez 7 dni po jej zakończeniu, materiały dodatkowe, dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 8,FAME MMA 9 oraz FAME MMA 10 – cena od 29,99 zł do 39,99 zł (w zależności od wybranej formy płatności)

Można także zakupić dostęp do pakietu dwóch gal (FAME MMA 11 i FAME MMA 12) w cenie od 45,99 zł za wariant BASIC oraz 54,99 zł za wariant PREMIUM.

Płatności można dokonać przelewem, BLIK-iem, kartą płatniczą czy też za pośrednictwem Google Pay, Apple Pay bądź PayPal. Przywrócono też możliwość zapłacenia SMS-em, należy jednak pamiętać, że jest to najdroższa z dostępnych opcji.

FAME MMA 11 – PPV

Pełna rozpiska gali FAME 11:

Walka wieczoru:
Norman “Stormin” Parke vs. Borys ‘The Tasmanian Devil” Mańkowski – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:

Marcin Dubiel vs. Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki
Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri – walka bokserska
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Filip Zabielski vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Kwieciński komentuje bójkę z Ferrarim: Tak jak Murańscy tata syn, tak druga para rośnie!

Obecność Amadeusz Ferrariego gwarantuje dymy! Tak też było przed ceremonią ważenia FAME MMA 11. Roślik pobił się w hotelu z Alanem Kwiecińskim. Już od jakiegoś czasu widać konkretną spinę – nie brakuje też mocnych słów.