MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Popo znokautował Mixera w drugiej rundzie! Zostaje więc na Twitchu!

FAME MMA 11: Popo znokautował Mixera w drugiej rundzie! Zostaje więc na Twitchu!

Za nami jedna z najbardziej egzotycznych walk na gali FAME MMA 11! Tym razem kibice oglądali starcie Mikołaja “Mixera” Magdziarza z Piotrem “Popo” Węgrzynem. Obaj zawodnicy ewidentnie dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami walki.

FAME MMA 11 – PPV

Egzotyczna to była walka dla wszystkich, którzy z FAME MMA dopiero zaczynają swoją przygodę. Popo i Mixer to popularni: streamer i youtuber. Jako zawodnik MMA lepszy zaprezentował się

Pierwsza runda przyniosła ogromną wrzawę na trybunach Areny Gliwice. Zawodnicy zaprezentowali spory chaos: zarówno w stójce, jak i w dosiadzie, kiedy Popo miał pozycję dominującą. Obaj nie wiedzieli zbytnio co robić w walce, choć Popo chyba kilka nawyków z treningów zdążył nabrać, co było widać przy zajściu za plecy Mixera, kiedy ten leżał na macie. W pierwszej rundzie jednak nie oglądaliśmy zakończenia walki przed czasem.

To oglądaliśmy pod koniec drugiej rundy. Kiedy do końca rundy pozostawały sekundy, Popo obalił Mixera i w dosiadzie zaprezentował grad ciosów na głowę Mixera zmuszając sędziego do przerwania walki przed czasem. Dokładnie na 12 sekund przed końcem drugiej rundy.

Popo zatem zostaje na Twitchu, gdzie streamuje, bowiem zapowiadał, że jeśli przegra tę walkę, to odchodzi z internetu i wyjeżdża do Anglii.

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Kwieciński komentuje bójkę z Ferrarim: Tak jak Murańscy tata syn, tak druga para rośnie!

Obecność Amadeusz Ferrariego gwarantuje dymy! Tak też było przed ceremonią ważenia FAME MMA 11. Roślik pobił się w hotelu z Alanem Kwiecińskim. Już od jakiegoś czasu widać konkretną spinę – nie brakuje też mocnych słów.