MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Piotr Szeliga chwalony! Czołowy polski ciężki widzi u niego duże postępy!

FAME MMA 11: Piotr Szeliga chwalony! Czołowy polski ciężki widzi u niego duże postępy!

Piotr Szeliga już drugiego października stoczy swój następny pojedynek w organizacji FAME MMA. ”Szeli” podczas 11 edycji w Gliwicach skrzyżuje rękawice z debiutującym Krzysztofem ”Wujaszkiem Fericze” Ferencem.

27-latek jest mocno zmotywowany, aby wrócić na odpowiednie tory i co ważne udowodnić, że ostatnia przegrana przyniosła tylko ważne/cenne doświadczenie. Do debiutu Piotra w FAME MMA doszło dwudziestego pierwszego listopada na ósmej edycji. Szeliga w trzeciej rundzie został poddany w starciu z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem.

Tak na tą Niedziele taki mały życiowyBefore i After. „Oglądaj do końca”.Telefon mi przypomniał Filmik z przed jakoś 10 miesięcy.Co wam mogę mordeczki napisać.Pamiętajcie jak ktoś WAM kiedykolwiek powie, że czegoś nie możecie albo coś nie jest dla WAS to pokażcie mu Fakera i róbcie po prostu swoje.Bo to typowe i uwierzcie mi znam to od małolata.Wiec, kłody pod nogami traktuje jako trening 😉👊.I Ch*j w opinie ludzi, co o tym sądzą co myślą, najważniejsze jest to co WY czujecie!Ja dopiero zaczynam swoją drogę, jestem zdeterminowany, zmotywowany i mam Cel.Wiec zaciskamy pięści i dążymy po Swoje!Bo wyznaczone Cele przepędzają wszystkie paranoje!Powolutku, potykając się, wywracając i obdzierając mordę ale zawsze do przodu! 😉👊Jak się ze mną zgadzacie to nie musicie się rozpisywać, wystarczy 😉👊” i wiem, że gramy do jednej bramki! @artnox_fightsport @sklep.sfd hasło rabat: Szeli Pjona!

Posted by Piotr Szeliga on Sunday, September 5, 2021

Czołowy ciężki chwali Szeligę!

Jak widać Piotr Szeliga (1-1) robi postępy! Tak to widzi nasz czołowy ciężki – Szymon Bajor (22-9). Rzeszowianin o progresie Szeligi wspomniał w mediach społecznościowych.

Jest duży progres Piotr Szeliga👊 Powodzenia w walce z Wujaszek Fericze🥊🥊

Jest duży progres Piotr Szeliga 👊Powodzenia w walce z Wujaszek Fericze 🥊🥊

Posted by Szymon Bajor on Monday, September 6, 2021

33-latek niewykluczone, że jeszcze w tym roku stanie przed szansą mistrzowską w Fight Exclusive Night. Byłby to rewanż z równie doświadczonym Oli Thompsonem (21-13). Bajor po błyskawicznej przegranej z Brytyjczykiem odnotował dwa zwycięstwa z rzędu.

W ostatnim czasie ”Szeli” wziął udział w ”Project Fighter TV”, gdzie jest sprawdzana realna siła ich ciosu.

Siemanko Mordeczki!Zostałem zaproszony do udziału w mega fajnym projekcie a jest nim @projectfightertv .Zawodnicy najlepszych Federacji w Polsce są poddawani rożnym konkurencjom a w tym jest sprawdzana realna siła ich ciosu, mierzona profesjonalnym sprzętem zza Oceanu. Ja jestem oczywiście Frikiem między tymi ludźmi ale na ten moment z tego co wiem zawodnik @famemmatv cały czas utrzymuje się na 1 miejscu, a w programie już byli zawodnicy z wagi ciężkiej 😉👊, uchylę wam rąbka tajemnicy a reszta już nie długo na YouTube😉👊. Kogo byście widzieli w takim projekcie? Ja na pewno @zadzior_pro_fighter 😁👊Mega fajne doświadczenie!@artfightmmarzeszow @artnox_fightsport @famemmatv Z Fartem!Pjona!

Posted by Piotr Szeliga on Tuesday, August 31, 2021

Zobacz także:

Trener Bonusa BGC dalej ma nadzieje, że dojdzie do jego konfrontacji z Ferrarim! Co wy na to?

Eryk Bręczewski podczas cage’a z Amadeuszem Ferrarim zapewniał, że nie powiedział ostatniego słowa i kwestią czasu jest jego następna konfrontacja z Roślikiem. Bijatyka po ważeniu High League zrobiła duży szum. Trzeba przyznać, że ”Ferrari” potrafi zrobić dymy nie tylko w organizacji, w której walczy.

Maciej Kawulski woli starszą wersję Damiana Janikowskiego! A wy?

Maciej Kawulski zapewnia, że woli starszą wersję Damiana Janikowskiego (6-4), który był bardziej eksplozywny i więcej ryzykował. Przypomnijmy, że brązowy medalista olimpijski w zapasach w sobotę doznał czwartej przegranej w mieszanych sztukach walki.