MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Piotr Szeliga brutalnie znokautował Wujaszka Fericze. MORDERCZA BOMBA!

FAME MMA 11: Piotr Szeliga brutalnie znokautował Wujaszka Fericze. MORDERCZA BOMBA!

Piotr “Szeli” Szeliga brutalnie znokautował Krzysztofa “Wujaszka Fericze” Ferenca w pojedynku rozpoczynającym galę FAME MMA 11.

Było to starcie dwóch zawodników, którzy w zajmowali się choćby kulturystyką czy treningiem personalnym.

Szeliga na początku walki trafił prostym. Rywal odpowiedział kilkoma niskimi kopnięciami. “Szeli” szukał obszernych ciosów, jeden z nich nieomal doszedł do celu. “Wujaszek Fericze” przymierzył zaś mocno. Przy dobrej akcji Szeligi Ferenc trafił w kontrze. Wkrótce później “Szeli” trafił piekielnym prawym sierpowym i znokautował rywala.

Dla byłego hokeisty była to trzecia walka w formule MMA i drugie zwycięstwo. Po wygranej z Krystianem Pudzianowskim na FEN 28 nie udał się jego debiut w FAME. Przegrał bowiem z Piotrem Piechowiakiem. Teraz po dzisiejszym efektownym zwycięstwie Szeliga pragnie rewanżu z “Bestią”.

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Kwieciński komentuje bójkę z Ferrarim: Tak jak Murańscy tata syn, tak druga para rośnie!

Obecność Amadeusz Ferrariego gwarantuje dymy! Tak też było przed ceremonią ważenia FAME MMA 11. Roślik pobił się w hotelu z Alanem Kwiecińskim. Już od jakiegoś czasu widać konkretną spinę – nie brakuje też mocnych słów.