MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Krycha UFC wraca do klatki! Mocny konflikt: ”Co mówiłeś o mojej kobiecie?!”

FAME MMA 11: Krycha UFC wraca do klatki! Mocny konflikt: ”Co mówiłeś o mojej kobiecie?!”

To jest prawdziwy konflikt! Organizacja FAME MMA ponownie postanowiła zestawić walkę Krystiana Wilczaka z Aleksandrem Muzheiko. Warto zaznaczyć, że do tego starcia już próbowano doprowadzić, lecz zawodnik z teamu Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego doznał kontuzji.

”Sasha” to były model, a na swoim instagramie posiada 61,3 tysiące obserwujących. Aleksandr wystąpił również w programie ”Top Model”, który cieszy się dużym zainteresowaniem na kanale TVN. Dla Muzheiko będzie to pierwsza walka w mieszanych sztukach walki.

Krycha UFC wraca do klatki!

Na to liczyli kibice! Krystian Wilczak ma następny konflikt do rozwiązania. Już drugiego października na FAME MMA 11 dojdzie do jego starcia z Aleksandrem Muzheiko. W ”dymy” zamieszana jest również partnerka Muzheiko, więc konflikt jest naprawdę ostry.

Wilczak ostatni pojedynek stoczył szóstego marca. Krystian podczas dziewiątej edycji zmierzył się z Patrykiem ”Mortalciem” Baranem. Popularny Krycha UFC bez problemów w drugiej odsłonie znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem.

Zobacz także:

Misiek z Nadarzyna w treningu! Debiut w MMA coraz bliżej?

O potencjalnej walce Mirosława Dąbrowskiego mówi się już od dłuższego czasu. Teraz ”Misiek z Nadarzyna” w mediach społecznościowych poinformował, że rusza z treningami. To zwiastuje konkretną propozycję walki? Tego nie możemy wykluczyć!

Michał Oleksiejczuk o freak fightach: Dla mnie to jest gówno, pójście na łatwiznę! Co wy na to?

Jak widać Michał Oleksiejczuk (15-4) należy do zawodników, którzy nie przepadają za freak fightami. ”Lord” zapewnia, że jest to pójście na łatwiznę. Zawodnik UFC twierdzi, że w obecnych czasach dzieją się złe rzeczy w środowisku MMA.