MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Już wiemy z jaką siłą bije Piotr Szeliga! Maszyna pokazała wynik! [WIDEO]

FAME MMA 11: Już wiemy z jaką siłą bije Piotr Szeliga! Maszyna pokazała wynik! [WIDEO]

Piotr Szeliga już drugiego października stoczy swoją następną walkę w FAME MMA. ”Szeli” podczas jedenastej edycji w Gliwicach zmierzy się z debiutującym Krzysztofem Ferencem. Piotr aktualnie wziął udział w ”Project Fighter TV”, gdzie maszyna mierzy realną siłę ciosu.

Do debiutu Piotra w FAME MMA i wyczekiwanego starcia z ”Bestią” doszło dwudziestego pierwszego listopada. Szeliga nie będzie dobrze wspominał walki na FAME MMA 8. Piotr Piechowiak ostatecznie w trzeciej odsłonie znalazł sposób na poddanie rywala.

Piotr Szeliga: Ja jestem oczywiście Frikiem! 

Maszyny pokazały wynik realnej siły ciosu Piotra Szeligi. Zawodnik FAME MMA postanowił wziąć udział w ”Project Fighter TV”.

Siemanko Mordeczki! Zostałem zaproszony do udziału w mega fajnym projekcie a jest nim @projectfightertv. Zawodnicy najlepszych Federacji w Polsce są poddawani rożnym konkurencjom a w tym jest sprawdzana realna siła ich ciosu, mierzona profesjonalnym sprzętem zza Oceanu. Ja jestem oczywiście Frikiem między tymi ludźmi ale na ten moment z tego co wiem zawodnik @famemmatv cały czas utrzymuje się na 1 miejscu, a w programie już byli zawodnicy z wagi ciężkiej 😉👊, uchylę wam rąbka tajemnicy a reszta już niedługo na YouTube😉👊.  Kogo byście widzieli w takim projekcie?

Siemanko Mordeczki!Zostałem zaproszony do udziału w mega fajnym projekcie a jest nim @projectfightertv .Zawodnicy najlepszych Federacji w Polsce są poddawani rożnym konkurencjom a w tym jest sprawdzana realna siła ich ciosu, mierzona profesjonalnym sprzętem zza Oceanu. Ja jestem oczywiście Frikiem między tymi ludźmi ale na ten moment z tego co wiem zawodnik @famemmatv cały czas utrzymuje się na 1 miejscu, a w programie już byli zawodnicy z wagi ciężkiej 😉👊, uchylę wam rąbka tajemnicy a reszta już nie długo na YouTube😉👊. Kogo byście widzieli w takim projekcie? Ja na pewno @zadzior_pro_fighter 😁👊Mega fajne doświadczenie!@artfightmmarzeszow @artnox_fightsport @famemmatv Z Fartem!Pjona!

Posted by Piotr Szeliga on Tuesday, August 31, 2021

Zobacz także:

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim! Co wy na to?

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

MMA VIP: ”Szczena” wściekły na Jarka Mergnera! Dojdzie do walki?

Takie starcie wzbudzi duże zainteresowanie, a w mediach społecznościowych robi się gorąco. Ryszard Dąbrowski na facebooku rzucił mocne słowa w kierunku Jarosława Mergnera. Przypomnijmy, że obaj znani są z programu ”Chłopaki do wzięcia” transmitowanego na kanałach Polsatu.