MMA PLFAME MMAFAME MMA 11 – jak wykupić PPV?

FAME MMA 11 – jak wykupić PPV?

Foto: FAME MMA

W sobotę 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11. Przygotowano kilka interesujących zestawień. W walce wieczoru zobaczymy zawodowych sportowców w interesującej formule.

Do klatki FAME MMA ponownie wejdzie Norman Parke. Tym razem zawodnik z Irlandii Północnej zmierzy się z Borysem Mańkowskim. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, lecz naprawdę ciekawie zmodyfikowanych. Będzie bowiem jedynie jedna runda trwająca za to aż 15 minut. Na dodatek zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach używanych na co dzień do MMA. Pojedynek ten będzie swoistym rewanżem za KSW 47, kiedy to decyzją sędziowską zwyciężył “Stormin”.

Po raz kolejny zawalczy jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów Sylwester Wardęga. Debiutu nie może on zaliczyć do udanych, gdyż na FAME MMA 9 w pierwszej rundzie poddał go Jego rywalem w co-main evencie gali miał być Wojciech Przeździecki, lecz z powodu kontuzji Wardęgi walka odbędzie się na zasadach boksu a nowym przeciwnikeim będzie Danny Ferreri. Popularny “Ojwojtek” z WiP Bros zmierzy się za to z Marcinem Dubielm.

Zobaczymy też starcia debiutantów w FAME MMA. Były członek Ekipy Friza Mikołaj “Mixer” Magdziarz zmierzy się ze streamerem Piotrem “Popo” Węgrzynem. Z kolei raper Norbert “Smolasty” Smoliński zawalczy z twórcą disco polo Piotrem Kołaczyńskim znanym pod ksywą “MiłyPan”. Co ciekawe “Smolasty” wspólnie z Sariusem nagrał też singiel promujący galę.

Kolejna nowa twarz w organizacji – prowadzący kanał “Maksymalnie” na YouTube, trener personalny Maksym Ziółkowski. Pierwotnie miał on zawalczyć z “Boxdelem”, jednak włodarz FAME MMA wycofał się w ostatniej chwili tłumacząc się kontuzją i w jego miejsce wskoczył Filip Zabielski.

Ponadto pojawią się też inni zawodnicy, których znamy z poprzednich edycji, w tym Amadeusz “Ferrari” Roślik, Marcin Malczyński. Krystian “Krycha” Wilczak czy Piotr “Szeli” Szeliga.

Łącznie w rozpisce znalazło się aż 11 walk. Tradycyjnie wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

FAME MMA 11 – jak wykupić PPV?

FAME MMA posiada swoją platformę, na której można zupełnie legalnie oglądać organizowane przez nich wydarzenia. Koszt usługi za transmisję gali FAME MMA 11 wynosi 23,99 zł, choć przy wybranie różnych form płatności może się różnić. Gala rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:-0.

Należy zarejestrować się na stronie famemma.tv. Następnie po zalogowaniu można dokonać zakupu subskrypcji. Umożliwiono dokonanie zakupu wieloma metodami. W przypadku e-przelewu czy BLIK-a cena wyniesie 24,99 zł. Należy pamiętać, że wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego też lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. W podstawowej wersji transmisja odbywa się w jakości 720p i dostęp do niej mamy przez 48 godzin  po zakończeniu gali.

Dostępna jest także licencja premium, której koszt jest o 5 zł wyższy tzn. 29,99 zł. Podobnie jak w przypadku licencji podstawowej cena różni się w zależności od wybranej metody płatności.

Dostęp do gali będzie przedłużony do 7 dni. Wydarzenie będziemy mogli obejrzeć w jakości 1080p. Ponadto do naszej dyspozycji będą również dodatkowe materiały czy dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 8, FAME MMA 9 oraz FAME MMA 10. W ramach tego wariantu otrzymamy też transmisję z Loży Szyderców.

Oprócz tego dostępne są także pakiety dostępu na dwie gale – FAME MMA 11 oraz FAME MMA 12. W wariancie BASIC cena zaczyna się od 45,99 zł zaś w wariancie PREMIUM od 54,99 zł.

FAME MMA 11 – PPV

Pełna rozpiska gali FAME 11:

Walka wieczoru:
Norman “Stormin” Parke vs. Borys ‘The Tasmanian Devil” Mańkowski – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:

Marcin Dubiel vs. Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki
Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri – walka bokserska
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Filip Zabielski vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Zobacz także:

Norman Parke komentuje zestawienie Don Kasjo-Wrzosek i wskazuje swojego faworyta! Widzieliście?

Norman Parke (28-7-1) już w najbliższą sobotę stoczy drugi pojedynek w FAME MMA. ”Stormin” postanowił wypowiedzieć się o ogłoszonej walce pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Marcinem Wrzoskiem. Parke wskazał również swojego faworyta.

Mike Tyson pewny: Serio sądzicie, że Usyk albo Joshua wygraliby ze mną?

Mike Tyson (50-6, 44 KO) również skomentował ostatnia walkę na szczycie. Mowa o starciu Oleksandra Usyka (19-0, 13 KO) z Anthonym Joshuą (24-2, 21 KO). ”Żelazny Mike” jest przekonany, że w swojej najlepszej formie pokonałby obu pięściarzy.