MMA PLDon KasjoFAME MMA 11: Don Kasjo gotowy na trzy walki jednego wieczoru! ”Frajeri na koniec, najsłabszy!”

FAME MMA 11: Don Kasjo gotowy na trzy walki jednego wieczoru! ”Frajeri na koniec, najsłabszy!”

Zawodnik Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński nagrał film na swój kanał Youtube w którym porusza temat Cage’a, którego gościem był Amadeusz “Ferrari” Roślik. Kasjusz w dość ostrych słowach wypowiedział się na temat włodarza tej federacji.

Bez wątpienia był to jeden z największych freak fightów w Polsce. Do starcia doszło piętnastego maja na jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. Na szali pojawiła się kilogramowa sztabka złota oraz pas króla. Po 5-rundach ”Stormin” wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Kasjusz nie mógł pogodzić się z tym werdyktem i faulami Parke – z tego też powodu składał parę protestów.

,,Boxdelos, bombelos, frajeros”

-Boxdelos, bombelos, frajeros w komitywie. No dobra no to odpowiem jak już bombelos kur*a, tak zacznijmy od początku. Analiza wczorajszego Cage’a nie face to face tak jak to kur*a wielki włodarz, grubasos myli, to był Cage jak coś Boxdel nie face to face. Ta analiza, zapowiadał się kur*a wielki Cage, jakie to dymy nie będą, jak tu kur*a wyświetlenia będą, a chu*a poszło.

Rozpoczął “Don Kasjo”.

-Frajeri mówi, że on mnie nie zaczepiał czy ja go dużo, więc teraz jak jest o nim głośno to ja go zaczepiłem. Oj kur*a, nie wiem kto ci to podpowiadał czy kur*a bombelos grubasolos czy kur*a sam to wymyśliłeś, bo ja jak już tam w wywiadach mnie pytali, to dziennikarze mnie pytali, bo ja o tobie frajeri kur*a w ogóle nie mówię bo mam cię w chu*u. To jak już mnie pytali to nawet pozytywnie o tobie mówiłem.

Kontynuował Kasjusz Życiński

-Z tym kur*a, którą mam walkę na dwunastce no to jest totalny zj*b. Bombela możecie podpytać przecież, niech wam powie kur*a na aferkach z kim walczę bo wie. Więc kur*a następny bombel wchodzi, grubasos w dużych czy w małych rękawicach jak chcesz, w rundach czy bez limitu czasowego i potem kur*a z frajerim na koniec bo jest kur*a najsłabszy i mówię wam wszystkie trzy walki wygrywam. Jak chcecie pierdo*ić to najpierw pomyślcie kur*a ,a nie tak bez zastanowienia, oby coś się działo, kur*a totalne zje*y, bo ja se odpalam kamerkę kur*a na spontanie i jak juz robię kur*a spontanicznego “vloga” tak jak to ty Boxdelek to kur*a lece na flow, ale dziesięć minut a nie kur*a minutke, tylko to co ustaliliście kur*a bo potem sie polubicie, zje*y jeba*e.

Zakończył wypowiedź “Don Kasjo”

Zobacz także:

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Pojedynek Charles Oliveira vs Dustin Poirier został walką wieczoru gali UFC 269! Poznaliśmy szczegóły starcia, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi lekkiej!