MMA PLArek TańculaFAME MMA 11: Arkadiusz Tańcula zmierzy się z byłym mistrzem organizacji! Tym razem bez zadym!

FAME MMA 11: Arkadiusz Tańcula zmierzy się z byłym mistrzem organizacji! Tym razem bez zadym!

Arkadiusz Tańcula wraca do klatki już w drugiej połowie 2021 roku. Nastąpi to drugiego października na FAME MMA 11. Przeciwnikiem ”Aroya” będzie Marcin Malczyński, który w ostatnim pojedynku stracił pas organizacji.

Konflikt Aroya z Muranem to bez wątpienia jeden z najgłośniejszych konfliktów w historii FAME MMA. Panowie od dawna pałali do siebie nienawiścią, a walka w klatce dała szansę na ostateczne wyjaśnienie porachunków. Zdecydowanym faworytem tego starcia był Tańcula, dla którego było to trzecie wyjście do oktagonu FAME MMA.

Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. Tańcula ostatecznie po trzech pełnych rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Tańcula zmierzy się z Malczyńskim!

Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Marcinem Malczyńskim. ”Aroy” tym potencjalnym zwycięstwem może mocno się przybliżyć do walki o pas freakowej organizacji.

Marcin nie będzie dobrze wspominać ostatniego okresu. Malczyński drugą walkę w MMA stoczył na 9-edycji, gdy doszło do hitowego starcia z Jakubem Flasem. ”Kubańczyk” pokazał się kapitalnie i cieszył się ze zwycięstwa już po 56-sekundach.

Dawid i Marcin Malczyńscy zaskoczyli! Malczyńscy postanowili, że do następnych walk będą trenować ponownie pod okiem Grzegorza Szulakowskiego (9-4).

Zobacz także:

Misiek z Nadarzyna w treningu! Debiut w MMA coraz bliżej?

O potencjalnej walce Mirosława Dąbrowskiego mówi się już od dłuższego czasu. Teraz ”Misiek z Nadarzyna” w mediach społecznościowych poinformował, że rusza z treningami. To zwiastuje konkretną propozycję walki? Tego nie możemy wykluczyć!

Michał Oleksiejczuk o freak fightach: Dla mnie to jest gówno, pójście na łatwiznę! Co wy na to?

Jak widać Michał Oleksiejczuk (15-4) należy do zawodników, którzy nie przepadają za freak fightami. ”Lord” zapewnia, że jest to pójście na łatwiznę. Zawodnik UFC twierdzi, że w obecnych czasach dzieją się złe rzeczy w środowisku MMA.