MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Zwycięzca Top Model podpisuje kontrakt! Jest też przeciwnik!

FAME MMA 10: Zwycięzca Top Model podpisuje kontrakt! Jest też przeciwnik!

Fame MMA nie przestaje zaskakiwać! Poznańska organizacja każdego tygodnia zaskakuje kibiców nowymi nabytkami. Tym razem chodzi o zwycięzce ostatniej edycji programu Top Model, Mikołaja Śmieszka.

Informacje te zdradził Sylwester Wardęga. Jak sam przyznał, Fame MMA zabrania mu upubliczniać informacje, jakie dostaje od federacji. W tym wypadku jednak nie doszło do złamania zasad kontraktu, bo Wardęga dowiedział się o możliwym zakontraktowaniu modela ze swoich prywatnych źródeł. Jak się okazuje, organizacja znalazła już potencjalnego przeciwnika dla Mikołaja.

Co ciekawe będzie walczył ten chłopak, który był w Teamie X, Michał Gała.

Chwilę później na ekranie wyświetliła się grafika przedstawiająca Gałę i Mikołaja Śmieszka, zwycięzce ostatniej edycji programu Top Model.

Dla Mikołaja byłaby to kontynuacja przygody ze sportem. Przed udziałem w programie Śmieszek zawodowo uprawiał piłkę nożną. W sezonie 18/19 bronił barw trzecioligowej Stali Kraśnik. Pięciokrotnie wystąpił na boiskach trzeciej ligi.

Fame MMA 10

Jubileuszowa gala zbliża się wielkimi krokami. Włodarze organizacji zapowiadają, że będzie to największe z dotychczas zorganizowanych wydarzeń. Na kwietniowym wydarzeniu mają wystąpić największe gwiazdy federacji. Sylwester Wardęga zdradził w swoim filmie, że na dziesiątce ma odbyć się walka Piotra Pająka z Gamou Fall. Następne zestawienia poznamy już wkrótce.

Zobacz także:

Ciryl Gane lepszy w walce wieczoru UFC on ESPN+ 44. Ten pojedynek nie porwał [WIDEO]

W walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 44 spotkali się Ciryl Gane i Jairzinho Rozenstruik. Obaj zawodnicy to specjaliści od kończenia przed czasem. Mimo tego pojedynek był bardzo taktyczny i potrwał pięć rund. Przewaga Francuza była bezdyskusyjna.

Pająk na treningu z byłym mistrzem UFC! Zaskoczeni?

Piotr Pająk swój drugi pojedynek w FAME MMA stoczy siedemnastego kwietnia na jubileuszowej 10-edycji. Już niebawem poznamy przeciwnika popularnego podróżnika. Piotr przygotowania do tego starcia spędza w Brazylii.

Canelo zmiażdżył obowiązkowego pretendenta. Teraz unifikacja! [WIDEO]

Saul “Canelo” Alvarez (55-1-2, 37 KO) wygrał kolejną walkę. Tym razem Meksykanin bez większych problem odprawił z kwitkiem Turka Avniego Yildirima (21-3, 12 KO).