MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Zobaczcie komentarz Gamrota i gratulacje zawodników UFC po walce Parke vs Don Kasjo!

FAME MMA 10: Zobaczcie komentarz Gamrota i gratulacje zawodników UFC po walce Parke vs Don Kasjo!

Kurz po sobotnie gali FAME MMA 10 powoli opada. Zwycięstwo Normana Parke nad Don Kasjo to bez wątpienia temat ostatnich dni. Północny Irlandczyk wypunktował Polaka na pełnym dystansie, co odbiło się szerokim echem w świecie mieszanych sztuk walki! Zwycięstwa “Storminowi” pogratulował m.in. Mateusz Gamrot.

Norman Parke pokonał “Don Kasjo” w walce wieczoru gali FAME MMA 10. “Stormin” wypunktował Kasjusza na pełnym dystansie, jednak walka była bardzo wyrównana. Od początku pojedynku mogliśmy zobaczyć pokaz bardzo dobrego boksu. Parke walczył z odwrotnej pozycji, co pomagało mu w skróceniu dystansu do swojego rywala. 34-latek miał w tej walce chwile słabości, które dobrze wykorzystywał Życiński, jednak to było zbyt mało żeby tej nocy pokonać byłego zawodnika UFC. Norman w jednej z ostatnich rund dostał nawet punkt karny za uderzenia głową, ale nawet to nie wpłynęło na ostateczną decyzję sędziów. Północny Irlandczyk wrócił na zwycięskie tory, ponieważ ostatni pojedynek stoczył w formule MMA na gali KSW 53, gdzie przegrał przez TKO z Mateuszem Gamrotem.

Gwiazdy UFC komentują zwycięstwo Parke!

Po walce, w mediach społecznościowych wielu zawodników złożyło gratulacje “Storminowi”. Na zwycięstwo Irlandczyka zareagował nawet jego były rywal, a obecnie zawodnik UFC – Mateusz Gamrot. Do gratulacji dołączyli się również m.in. mistrz wagi ciężkiej KSW – Phil De Fries oraz były mistrz KSW w wadze średniej – Scott Askham.

Gamrot komentuje zwycięstwo Parke

Gamrot komentuje zwycięstwo Parke
Gamrot komentuje zwycięstwo Parke
Gamrot komentuje zwycięstwo Parke

Nie wiadomo, z kim i gdzie swoją następną walkę stoczy Norman Parke. Dużo mówi się o kolejnym pojedynku na FAME MMA w formule bokserskiej, a swoją kandydaturę zgłosił ostatnio Marcin Wrzosek.

Zobacz także:

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.

FAME MMA 10: Takich komentarzy jest dużo! Fani organizacji twierdzą, że wygrał Don Kasjo!

Fani organizacji FAME MMA twierdzą, że zwycięzcą w walce wieczoru 10-edycji powinien zostać Kasjusz Życiński. Popularny ”Don Kasjo” po 5 rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Normanem Parke.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!