MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Wiemy dlaczego Hassan wypadł! ”Dopadł mnie covid, ostatnie 2 tygodnie spędziłem…”

FAME MMA 10: Wiemy dlaczego Hassan wypadł! ”Dopadł mnie covid, ostatnie 2 tygodnie spędziłem…”

Już w najbliższą sobotę odbędzie się dziesiąta edycja FAME MMA. Doszło do zmiany… Kamil Hassan wypadł z pojedynku z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem. Teraz wiemy z jakiego powodu!

Dla Hassana miała to być szansa na odbudowanie się po ostatnim nieudanym rewanżu z Maksymilianem Wiewiórką. Kamil na 7 edycji przegrał pewnie na kartach punktowych. Wcześniej Hassan popisał się kapitalnym skończeniem, gdy wysokim kopnięciem znokautował Olega Riaszeńczewa.

Kamila Hassana wykluczyły skutki po Covid-19!

Jak się okazuje Kamil Hassan miał koronawirusa i mocno odczuł skutki zachorowania. Z tego też powodu jego walka z ”Ambro” nie jest możliwa w tym terminie. Kamil ma nadzieje, że na następnej edycji dostanie szansę.

❌FIGHT CANCELLED❌ Tak jak większość z was już się domyśliła, niestety, ale nie zawalczę na jubileuszowej edycji Fame. Powodem jest fakt, że dopadł mnie Covid i ostatnie 2 tygodnie spędziłem w łóżku, na izolacji domowej. Wirus mocno odbił się na moim zdrowiu, przygotowaniach dlatego stwierdziłem, że najrozsądniejszą decyzją będzie przełożenie walki. Okres rekonwalescencji po covidzie trochę trwa, wiec step by step będę wracać do formy, ale WIEM, że na następna edycje będę gotowy i jeśli @famemmatv przyzwoli na udział, to zapewniam Was, że dostaniecie w oktagonie takie show jakiego jeszcze nie widzieliście! ⚔️. Trzymajcie się i do szybkiego zobaczenia 🙏🏽✊🏽 #famemma

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Piotr Szczurek vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

FAME MMA 10: Jest następne face to face! Don Kasjo sprawi niespodziankę? [WIDEO]

To walka, na którą czekają kibice. Już piętnastego maja dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke. ”Don Kasjo” został wysłuchany i zawalczy z zawodnikiem UFC.

FAME MMA 10: Zadyma przed konferencją! Doszło do rękoczynów! [WIDEO] Widzieliście?

Za kulisami również się dzieje! Mowa o zadymie pomiędzy Jackiem Murańskim, a Piotrem Szeligą. Zawodnik FAME MMA również jest w centrum całego konfliktu.