MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Takich komentarzy jest dużo! Fani organizacji twierdzą, że wygrał Don Kasjo!

FAME MMA 10: Takich komentarzy jest dużo! Fani organizacji twierdzą, że wygrał Don Kasjo!

Fani organizacji FAME MMA twierdzą, że zwycięzcą w walce wieczoru 10-edycji powinien zostać Kasjusz Życiński. Popularny ”Don Kasjo” po 5 rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Normanem Parke.

To był jeden z najbardziej wyczekiwanych freak fightów w Polsce. Walka dostarczyła sporo emocji, ale również kontrowersji. Niewykluczone, że organizacja będzie chciała w niedalekiej przyszłości zorganizować rewanż.

Wspominał o tym Michał ”Boxdel” Baron w mediach społecznościowych.

Nic nie tłumaczy mojego zachowania z wczoraj. Naprawdę mi głupio, że tak wyszło, ale każdy jest człowiekiem. Przepraszam Norman, że nie dałem Ci nacieszyć się z Twojego zwycięstwa, ale emocje wzięły górę. Razem z Kasjo daliście super walkę i na pewno wszystko – włącznie z aferą na końcu – spolaryzowało publikę i na długo Wasza walka zostanie zapamiętana. Przepraszam też widzów, ale na pewno zrobimy dla Was na FAME 11 coś jeszcze bardziej niesamowitego. Norman i Kasjo, bardzo chciałbym byście zrobili rewanż tylko tym razem w małych rękawicach.

Widzowie dopytują o protest w walce Don Kasjo-Parke!

Tak to prawda… Fani FAME MMA twierdzą, że Kasjusz Życiński wygrał pojedynek z Normanem Parke. Dodatkowo jest sporo komentarzy o protest i tym samym zmianę wyniku.

komentarz
komentarz
komentarz
komentarz
komentarz

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski po FAME MMA 10: Fanem nie zostanę raczej… Widzieliście wypowiedz Jurasa?

Łukasz Jurkowski w mediach społecznościowych napisał parę słów po gali FAME MMA 10, która dostarczyła dużo emocji. ”Juras” postanowił oglądnąć jubileuszową edycję freakowej organizacji.

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać! Podzielacie tą opinie?

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.