MMA PLPająkFAME MMA 10: Piotr Pająk poznał rywala? To będzie mocne sportowe wyzwanie!

FAME MMA 10: Piotr Pająk poznał rywala? To będzie mocne sportowe wyzwanie!

To może być najbardziej sportowy pojedynek na jubileuszowej gali Fame MMA. Z medialnych doniesień wynika, że na kwietniowym wydarzeniu Piotr Pająk ma skrzyżować rękawice z Gamou Fall.

Informacje te zdradził Sylwester Wardęga. Jak sam przyznał, Fame MMA zabrania mu upubliczniać informacje, jakie dostaje od federacji. W tym wypadku jednak nie doszło do złamania zasad kontraktu, bo Wardęga dowiedział się o pojedynku ze swoich prywatnych źródeł.

Przed kilkoma dniami pisaliśmy o intensywnych przygotowaniach Piotra Pająka. Popularny youtuber przebywa teraz w Rio de Janeiro, gdzie trenuje do pojedynku na Fame MMA 10.

Jubileuszowe wydarzenie freakowej federacji ma odbyć się już w kwietniu. Tym razem obóz przygotowawczy Polaka odbywa się w Rio de Janeiro. Pająk gości tam w klubie Academia Upper. Jak wynika z relacji, Youtuber miał okazję trenować z legendarnym szkoleniowcem Dedé Pederneiras. Warto zaznaczyć, że Piotr ma okazję sparować z posiadaczami czarnych pasów bjj. Na tej samej sali trenuje między innymi zawodnik UFC, Jose Aldo.

Kariera Piotra Pająka

Kanał “Podróże Wojownika” zyskał dużą popularność dzięki Borysowi Mańkowskiemu. Były mistrz KSW rozpromował Piotra podczas jednej ze swoich wizyt w Tajlandii.

Pająk jest posiadaczem purpurowego pasa brazylijskiego jiu-jitsu. W 2018 roku został mistrzem świata w amatorskim MMA, organizacji WFMC. Swój debiut w Fame MMA stoczył na 8 edycji. Piotr przegrał z Alanem Kwiecińskim przez jednogłośną decyzję sędziów. Walka odbyła się w formule K-1 i była bardzo bliska. O zwycięstwie “Alanika” mogły zadecydować ujemne punkty przyznane YouTuberowi.

Kariera Gamou Fall

Model stoczył swój pierwszy pojedynek w Fame MMA w listopadzie 2020 roku. Na gali Fame MMA 8, pokonał przed czasem Macieja Szewczyka. Na co dzień Gamou trenuje w klubie Ankos MMA. Zdaniem wielu jest jednym z najlepszych zawodników w szeregach Fame MMA.

Zobacz także:

Ciryl Gane lepszy w walce wieczoru UFC on ESPN+ 44. Ten pojedynek nie porwał [WIDEO]

W walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 44 spotkali się Ciryl Gane i Jairzinho Rozenstruik. Obaj zawodnicy to specjaliści od kończenia przed czasem. Mimo tego pojedynek był bardzo taktyczny i potrwał pięć rund. Przewaga Francuza była bezdyskusyjna.

Pająk na treningu z byłym mistrzem UFC! Zaskoczeni?

Piotr Pająk swój drugi pojedynek w FAME MMA stoczy siedemnastego kwietnia na jubileuszowej 10-edycji. Już niebawem poznamy przeciwnika popularnego podróżnika. Piotr przygotowania do tego starcia spędza w Brazylii.

Canelo zmiażdżył obowiązkowego pretendenta. Teraz unifikacja! [WIDEO]

Saul “Canelo” Alvarez (55-1-2, 37 KO) wygrał kolejną walkę. Tym razem Meksykanin bez większych problem odprawił z kwitkiem Turka Avniego Yildirima (21-3, 12 KO).